Skocz do zawartości
azgan

Mortal Kombat 11 - Shao Kahn powraca do kultowej bijatyki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Azazell
Napisano (edytowane)

Fabuła tyłka nie urywa? Sory ale to chyba nie wiesz co działo się od MK 9... Fabuła super, nawet endgame tego nie zniszczy...

 

Fabuła? Przecież to scenariusz napisany na kolanie, niczym dla gimbusów. Tam się nic nie trzyma kupy.. Twórcy próbują i momentami spoko jest bo przyjemnie się ogląda.. Ale ta fabuła nie oferuje nic ambitnego ;p. Gdybym może miał 15 lat to bym się bardziej rajcował. A tak to przejdę ją bo jak mówie jest widowiskowo, ale i tak główną rozrywka w MK jest typowy tryb Wieże lub pojedynki z SI / innymi graczami.

 

Ogólnie bardziej mi odpowiadała fabuła z tego mini-serialu, który miał odcinki po 10-15min. Tam były ciekawsze i bardziej "dorosłe" momenty..

 

No ale sama walka jest niesamowicie fajna :). Kitana i Cassie Cage - mniam słodkie babki :).

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czara goryczy przelała się kiedy w tej pieprzonej wieży czasu mialem walkę z bossem i MODYFIKATOR AKTYWNY PRZEZ CAŁĄ RUNDĘ - "chaos w sterowaniu". K**** mać. Gdyby nie to, że trzeba farmić serca (a na konsoli "najszybciej" jest chyba w wieżach), to olałbym to. Dramat.

Edytowane przez exec -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasycznie

 

Jak komuś się niechce farmić rzeczy z krypty to już już jest patent na odblokowanie około 85% wszystkiego...

Edytowane przez Kafarinho11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest głupiego w tym że zmienia się w Goro? Shang Tsung wygląda świetnie :cool:

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Shang Tsung jest świetny jedna z lepszych postaci.. W porównaniu do Shao Kahna bynajmniej nie jest sztywniakiem. Brakowało gościa.. Ja na razie sprzedaje MK 11 i poczekam z rok na wszystkie DLC wtedy kupie cyfrowo :). Bo naprawdę gierka świetna. Ale jednak przydałoby się więcej postaci..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest głupiego w tym że zmienia się w Goro? Shang Tsung wygląda świetnie :cool:

 

Ślepy jestem czy co? W którym momencie zmienia się w Gora?

 

 

Widzę że Odyn nie... w formie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP@ Jak robi fatala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP@ Jak robi fatala

Yyy fatality? Czy fatal blow? Ponieważ w ani jednym, ani w drugim nie widzę Gora...

 

Jak fatality to przyjrzyj się dokładnie ...

Edytowane przez Kafarinho11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra faktycznie to nie jest Goro

 

7fEZJvV.jpg

 

Ooo właśnie. Kintaro, zmora mk2 na automacie. System z Kitaną z podnoszącym wachlarzem i hak, później już każdą postacią był system, ale shao khana, bez bloku i kucania i hak, to opcji przejścia gry nie było, do tego jade, i wejścia do smoka, kurcze kocham MK2, na 12 postaci jak pamiętam można było zrobić 15 winsów, i te 3 literki jako inicjaly na rekordach, bezcenne.

 

Andrzej przerwa się skończyła, pierdziele przegram to idę na lekcje hahah

 

 

Goro był przydupasem Tsunga, Kintaro shao khana. Goro jako tako ma jakąś historie, ale Kintaro pratycznie zero. Czyżby w kolejnym kombat paku będzie Kintaro? Fajnie by było.

Edytowane przez Kafarinho11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum nie cytujemy obrazków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum nie cytujemy obrazków :)

 

Eee tam, regulamin, regulaminem, jak się adm przyczepi to nic nie zrobisz... Lecę testować all brutality i fatality, i czekam na kombat pack. Jak to fajnie mieć grę na swoim koncie za 60 zł, plus do tego co wyjdzie będzie za free, PC ma jednak większe możliwości, bo farmienie skórek, fatality czy brutality to jest chore w tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kintaro, zmora mk2 na automacie.

 

Faktycznie jest bardziej podobny do Kintaro

 

Goro był przydupasem Tsunga, Kintaro shao khana. Goro jako tako ma jakąś historie, ale Kintaro pratycznie zero. Czyżby w kolejnym kombat paku będzie Kintaro? Fajnie by było.

 

Widzę że dobrze znasz lore :thumbup:

 

PS> Będzie nowy film od WB z uniwersum Mortal Kombat

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dishar ile tych kont jeszcze założysz?

 

Do mnie bijesz?

 

 

Azgan na filmie MK byłem w kinie hehe, znam znam bardzo dobrze. Ile to żetonów wrzucone haha, raz z kumplem tak vs graliśmy że pong się włączył, a to był taki sekret po ilości wrzuconych żetonów hehe. Kintaro w fatality zapowiedź kolejnych dlc? Jak reptile i Rain...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was gra vs AI? i czy komuś udaje się regulanie wygrywać vs very hard?

Edytowane przez exec -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ja i nie udaje się regularnie wygrywać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was gra vs AI? i czy komuś udaje się regulanie wygrywać vs very hard?

 

Czy regułą jest jedną wygrana na dziesięć? Czy chcesz non stop wygrywać? Nie rozumiem pytania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy regułą jest jedną wygrana na dziesięć? Czy chcesz non stop wygrywać? Nie rozumiem pytania...

 

Dla Ciebie regularnie to jest wygrana jeden na dziesięć :E?

 

Regularnie czyli bez problemu wygrywasz zdecydowaną większość walk, nie chodzi mi oczywiscie o pojedyncze rundy. Pytam, bo najwyższy poziom trudności to jest chyba jakieś nieporozumienie. Na very hardzie AI bardzo często ma flawless block, zawsze szybciej je*nie ci jakimkolwiek ciosem (gdzie próbuje uderzyć ciosami o krótkim czasie inicjacji (6/8), wake-upy zawsze są karane... o co kaman... Po prostu nie wiem czy ja grając od premiery nie nauczyłem się w to grać, czy to może z AI jest problem. Wiem, że MK11 to gra stricte pod turnieje ale bez przesady.

 

Tak ja i nie udaje się regularnie wygrywać :P

 

A grasz dużo w MK?

Edytowane przez exec -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A grasz dużo w MK?

 

Codziennie gram partyjkę w Mortal Kombat 11 i TEKKEN 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla Ciebie regularnie to jest wygrana jeden na dziesięć :E?

 

Regularnie czyli bez problemu wygrywasz zdecydowaną większość walk, nie chodzi mi oczywiscie o pojedyncze rundy. Pytam, bo najwyższy poziom trudności to jest chyba jakieś nieporozumienie. Na very hardzie AI bardzo często ma flawless block, zawsze szybciej je*nie ci jakimkolwiek ciosem (gdzie próbuje uderzyć ciosami o krótkim czasie inicjacji (6/8), wake-upy zawsze są karane... o co kaman... Po prostu nie wiem czy ja grając od premiery nie nauczyłem się w to grać, czy to może z AI jest problem. Wiem, że MK11 to gra stricte pod turnieje ale bez przesady.

 

 

 

A grasz dużo w MK?

 

Czyli znaczy że chcesz każdą walkę wygrywać. Serio? Mission Imposible...

Na jakim kontrolerze grasz?

Dobry blok, uniki w odpowiednim momencie, juglowanie i winy wpadają, ale to trzeba umieć, czytaj Pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie mogę zastać kolekcjonera w Krypcie? :/

Edytowane przez Crew 900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czymś go przywołać idzie, ale nie wiem czym. Ja tam mam 90% zawartości odblokowane, farmić koiny, dusze i serca, nie dla mnie, a że postacie mają nawet po 10 brutality to dla mnie to by była walka z wiatrakami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze Spawn i koniec na 1 kombat paka za 40 euro hahha, 8 postaci warte tyle ile gra chore, cream api i dziękuję za darmowe dodatki, unlocker jak narazie na 90% zawartości z krypty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie mogę zastać kolekcjonera w Krypcie? :/

 

Przywołaj "monetą" jeśli masz lub bądź w jego miejscówce o 22-8 czasu krypty. Co do 8 jestem pewien, ale nie pamiętam kiedy jest początek jego zmiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...