Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

jedynytakisebek

Obraz szybszy od dźwięku w nagrywanym filmie z kamerki internetowej

Rekomendowane odpowiedzi

Mam następujący problem. Otóż ostatnio zacząłem nagrywać gameplaye z gier. Posiadam lapka Asus G752VS z wbudowaną kamerką USB2.0 HD UVC WebCam, system operacyjny Windows 10 Home. Nagrywam programem Action! (v3.7.1). Ale kiedy chciałem kamerkę nagrywać osobnym programem (Virtual Dub 1.10.4) to po pierwsze w samym programie nie wyświetlał mi się podgląd kamerki ale stwierdziłem że jakoś się bez tego obejdę . Oglądałem całą masę poradników na youtube i nic nie pomogło... Zacząłem nagrywać bez podglądu i pojawił się znacznie większy problem, otóż na owych nagraniach OBRAZ idzie dużo szybciej od dźwięku. Myślałem że to wina kamerki więc postanowiłem kupić lepszą kamerkę zewnętrzną i zaopatrzyłem się w C920 PRO Logitech-a. I cóż dalej jest to samo, a na dodatek z nowej kamerki nie mogę nagrywać nawet w programie Action gdyż tu kolejny problem, program ją owszem wykrywa i można ustawić ją jako urządzenie do nagrywania tylko że potem nic z tego faktu nie wynika i po prostu kamerka nie chce zaskoczyć :/ Zainstalowałem sobie program Debut Video Capture Software i niestety w nim też jest to samo obraz szybszy od dzwieku :/ Jeśli macie jakieś pomysły co może być nie tak to czekam na pomoc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra poradziłem sobie sam. Wystarczyło zainstalować soft ze strony Logitech-a i już wszystko działa jak należy. Można zamykać temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...