Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

PaulWhite00

Problem z myszką i klawiaturą (a raczej z kompem :()

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Mam problem z kompem dotyczący urządzeń wskazujących, tj. myszki i klawiatury. Słuchajcie... zdarza się bardzo często, że zarówno mysz jak i klawiatura zaczynają przerywać. Czasami jest tak, że np. godzinę czy dwie dzieje się to non-stop, a czasami cały dzień nic się nie dzieje. Nie ma znaczenia jakie obciążenie komputera, czy gram, czy siedzę "w internecie".

 

Zmieniałem myszkę i nic. Z klawiaturą jest rzadziej i objawia się to tym, że przyciski nie łapią zawsze. Komp na Windows 10 home, procek i5 4-tej generacji, grafa GeForce GTX660, 16GB RAM, płyta Gigabyte B85M-D3H, wszystko w obudowie Zalman T1 PLUS.

 

Niezależnie czy podłącze klawe i myszke z przodu obudowy do usb, czy z tyłu, dzieje się dokładnie to samo. Ważne, że nie dzieje się to non-stop. Od czego to może być? Czy to kwestia oprogramowania? Sterowników? Płyty głównej? Może format wystarczy?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może to po prostu aktualizacja Windows ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może to po prostu aktualizacja Windows ;)

 

Zawsze robię. Mam ustawione automatycznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc może Ci co jakiś czas dogrywać pliki, i w tedy właśnie łapać chwilowe freezy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...