Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość pavulon18

Usunięcie kont

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pavulon18

Witam,

w czerwcu założyłem konto i nie dostałem maila potwierdzającego rejestrację, a po zalogowaniu się konto od razu było zablokowane(? - [#1000] Nie masz uprawnień aby odwiedzać to forum.).

Pisałem do moderatora, a on przekierował mnie do dwóch adminów jednak od czerwca nie dostałem żadnej odpowiedzi czy da radę coś z tym zrobić, a email wciąż zablokowany i nie mogę go użyć, ba, teraz nawet na tamte konto nie mogę się zalogować, a email widnieje jako użyty.

W związku z tym prosiłbym o usunięcie obu kont - tego, z którego piszę oraz "pavulon17". Piszę na forum, ponieważ przez wiadomości nie można się dogadać.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe.

 

Dobra. To teraz ja. Przychodzi garbata do lekarza, a lekarz do niej

- co się pani tak skrada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pavulon18

Hehe.

 

Dobra. To teraz ja. Przychodzi garbata do lekarza, a lekarz do niej

- co się pani tak skrada :)

 

Nie rozumiem co jest dziwnego w tym, że nie chcę tu posiadać konta? Dodatkowo musiałem się rejestrować 2 razy żeby napisać, że mi konto nie działa, bo na maile nie dostawałem odpowiedzi.

Pisałem wiele razy i nawet nie możecie usunąć maila z zablokowanego, nieużywanego konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz poważną sprawę, pisz do @matekmz. Z kilku modów/adminów, z którymi miałem kontakt na forum, tylko w jego przypadku ręczę, że jak bozia rozdawała rozumek, to nie stał w kolejce po kartofle. A kto wie, czy się nawet dwa razy z braku chętnych nie załapał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co jest dziwnego w tym, że nie chcę tu posiadać konta? Dodatkowo musiałem się rejestrować 2 razy żeby napisać, że mi konto nie działa, bo na maile nie dostawałem odpowiedzi.

Pisałem wiele razy i nawet nie możecie usunąć maila z zablokowanego, nieużywanego konta.

Nie chcesz posiadać konta, dla tego zakładasz następne, by usunąć poprzednie, a co będzie z tym kontem? Założysz następne żeby usunąć obecne? Jak mnie coś nie interesuje, to po prostu zlewam dane konto i więcej tam nie wchodzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś poczytał ten dział to byś zrozumiał, że załatwianie czegoś z tutejszymi adminami to po prostu żart. Stąd uznałem, że opowiadasz dowcip o fabule, iż zakładasz temat żeby admin go zauważył i podjął działanie.

 

Jak ktoś coś może załatwić, to jedynie Kain. Do adminów laba nie ma co pisać. Wspaniali ludzie, ale już nie pamiętają, że jest coś taniego takiego jak forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro już tu rozmowa się o moderacji toczy, to RyszardaGTS nie polecam, na kainie też się, można powiedzieć, zawiodłem, bo mi nie pomógł ani nie odpisywał a bana (na pisanie postów) za niewinność (RyszardGTS) dostałem, a gdy podparłem to argumentami, panowie przestali się odzywać.

Pewnie za ten post też dostanę, bo co, można

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ryszard jest modem sprawiedliwym i za niewinność procentów nie daje. Jestem tutaj od 2009 i jeszcze czegoś takiego nie widziałem.

 

Kain mi też ostatnio nie odpisywał. Zapewne ma dużo pracy, bo wiem że nie ignoruje normalnych spraw.

 

Problemem na forum są admini, nie moderacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...