Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

iidominik3

Cena PS 4 przed świętami i po

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam zamiar sprzedać PS4 (normal). Nie wiem w którym okresie mogę ją sprzedać i czy ktoś orientuje się jak będzie z ceną przed świętami i po. Czy jednak różnić się nie będą? Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz ją sprzedać w każdym momencie, a cena uzależniona będzie bardziej od jej stanu, rzeczy które wchodzą w skład zestawu oraz od ewentualnego chętnego, a nie tego czy zrobisz to przed świetami czy po...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że przed świętami, wtedy ceny są wyższe. Po świętach ludzie nie mają kasy (poza tymi co dostali gotówkę i zaraz coś kupią). Zastój nadchodzi na początku stycznia. Tyle, że do świąt mało czasu, a ludzie preferują nowe na święta.

 

W każdym razie szukaj na Allegro w zakończonych i sprzedanych! Zero urojeń, 90% ludzi to idioci i wystawiają w absurdalnych cenach (np. 80-90% ceny nowej gdy powinno być np. 50%, zależy od stanu i jak stara konsola, a ta ma już 5 lat od premiery), podobni im wystawiają kolejne tworząc sztuczny tłum i urojenia. Przeszukując zakończone zobaczysz jak mało się sprzedało (głównie schodzą od firm), tak mało, że nie jestem w stanie powiedzieć czy 5% się sprzedaje (nie chce mi się sprawdzać kilku tysięcy aukcji).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obecnie mozna slim 500GB z jednym padem wyrwac juz za 820 zl nowke w sklepie (899 minus rabat)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • No i oczywiście, że obcina detale. Jest jaśniej na pozór bo jest dokładnie jak na Asus, że świeci jaśniej w trybie 400, ale nie daje peak do 1000.
    • Typ sie konkretnie odkleja. Tu już faktycznie potrzeba dobrego specjalisty i pewnie pobytu na oddziale dobrego szpitala. Ale to też jakieś dobicie tego co musi być na konfederuskich stronach czy forach. Nowy ogromny pakiet broni i amunicji od USA bardzo ich zabolał. Aż czekam jak zaczną świrować jak do akcji wejdą f16
    • Jw. jeżeli zmieniamy i dostajemy 10% różnicy i ciut więcej vramu, ale musimy np dopłacić tysiaka albo więcej - to niestety ale się to średnio kalkuluje. Najoptymalniej byłoby się z kimś wymienić z ew. dopłatą, lub karta za kartę (strix to topowy model), ale tutaj możesz się naciąć na kulturę pracy jakiegoś golasa   Poczekałbym, 4070 jeszcze w wersji Ti to wciąż bardzo kompetentny sprzęt do grania. Nie żłopie bóg wie ile prądu a jest wydajna w 1440p. Wyjdzie seria 5070 to sprzedasz tego strixa i kupisz coś wyraźnie szybszego. Supki to zapychacze dziur a nie realne przyrosty, szczególnie dla posiadających modele bez S.
    • Wygląda na to, że Gigabyte inaczej podszedł do kwestii krzywej EOTF. Połączył tryby 400 i 1000 (pierwszy od 10-100%, drugi 1-10%) i uniknął spadku jasności w trybie 1000, który miał np. Asus.   
    • Rebel Moon część 2 sporo lepsza niż część pierwsza. Na początku trochę gadania i luzu a później zaczyna się akcja i uczta dla oka. Gdyby z pierwszej części wyciąć castingi do ekipy, fruwanie na kurczaku i inne pierdy i zastąpić je dłuższymi retrospekcjami które były przy stole w dwójce miało by to więcej sensu i zamiast 2 x 2h mógłby wyjść dobry film 3h. Mogli też zastąpić zboże jakimś rzadkim minerałem pożądanym przez wojsko np do napędzania tych dużych dział. Po obejrzeniu obu części P1 - 4/10, P2 - 6,5/10. Teraz szczerze czekam na część trzecią.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...