Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

MatixSM

Czy padł SSD?

Rekomendowane odpowiedzi

Nagle mi się zawiesił komputer a po resecie pojawia się menadżer rozruchu, w biosie dysku ssd nie widać pozostałe dyski hdd wykrywa normalnie w tym samym porcie sata, dysk ma raptem 3tyg i 50godzin pracy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adata su900 256gb sprawdzałem na drugim pc i też nie wykrywa więc chyba padł ale na tamtym kompie są porty sata II i zasilanie dawałem z drugiego pc ale chyba to nie ma znaczenia? bo jakby działał to by wykrył, można go jeszcze jakoś sprawdzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie było podobnie z Adata SU800, rano włączam sprzęt a tu dysk nie był wykrywany. Próbowałem wszystkich netowych sposobów ale nic nie pomogło. Miałem go wtedy jakieś 3miesiące. Druga sztuka z wymiany gwarancyjnej jak narazie bezawaryjna (ma jakieś 1,5roku).

 

Pozostaje Ci raczej reklamacja ale może jakiś spec napisze coś pomocnego. Może da się podejśc jakimś interfejsem ale to nie w domowych warunkach i nie za friko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak długo czekałeś na wymianę i w jakim sklepie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gwarancja uznana szybko poszło, zwrot PLN, i dobrze to kupie coś innej firmy i więcej GB, co polecacie zamiast adaty myślałem o crucial 500gb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i taki weź, jeśli piszesz o MX500.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest właśnie to, najgorsze co może być to kupić dysk Adaty, który pada już na początku, sporo takich problemów już widziałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo sama nazwa wskazuje "a data" gdzie :) Powiem wam tak generalnie tanie dyski SSD to szrot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...