Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

lastner

Price check // 55LF652V

Rekomendowane odpowiedzi

LG 55LF652V ile może być warty? Jaka byłaby rozsądna cena za niego? Kupiony w czerwcu 2016, praktycznie nieużywany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedałem wczoraj 50 cali za 1290zł, 2,5 roczny dokładnie ten model. myślę że w granicach tej kwoty dostaniesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedałem wczoraj 50 cali za 1290zł, 2,5 roczny dokładnie ten model. myślę że w granicach tej kwoty dostaniesz

myślę, że bardzo dużo straciłeś na takiej sprzedaży jeśli tv był w takim stanie jak mój, ale gratulacje dla kupującego bo mu się steal ogromny trafił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

produkt jest warty tyle ile da kupujacy, na dzien dzisiejszy 55 calowy TV mozna miec juz za 2000zl, uzywany nawet z super matryca itd. nie bedzie wart tej kwoty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę, że bardzo dużo straciłeś na takiej sprzedaży jeśli tv był w takim stanie jak mój, ale gratulacje dla kupującego bo mu się steal ogromny trafił

 

To ile Ty niby oczekujesz, że otrzymasz za swój STARY telewizor? Nikt Ci nie da 2000zł-2500zł, skoro za tyle ma już nowe 55".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ile Ty niby oczekujesz, że otrzymasz za swój STARY telewizor? Nikt Ci nie da 2000zł-2500zł, skoro za tyle ma już nowe 55".

Liczyłem na to, że wezmę 2000 za niego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem na to, że wezmę 2000 za niego

No to chyba jak znajdziesz kogoś, kto się nie zna - ceny telewizorów bardzo szybko lecą w dół, nowy można kupić za 3k pln, a twój jest już używany, jeśli dobrze liczę to już po gwarancji, co dodatkowo obniża jego wartość. Wystaw za 2k, ale mocno się zdziwię, jak sprzedasz za tyle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...