Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Under555

Test drive unlimited 2 na PC kilka pytań

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, tak mnie wzięło na wspominki jakoś:)

gdzieś kiedyś na xbox 360 albo na pc ogrywałem troche TDU 2 i pomyślałem,że teraz na nowym znacznie mocniejszym sprzęcie sobie w tę grę pogram.

 

Jak tam było z wersjami? jedna była czy jakieś dodatki był itd.

 

na g dwa a za 35zł kupić i grać na PC ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zdechła bardzo szybko po premierze, były jakieś dodatki ale chyba wszystko diabli wzięli po tym jak producent padł (no cóż, gra nie była tak dobra jak TDU1). Jak chcesz pograć w coś tego typu to sobie obczaj The Crew, spora część pracowników Eden Games przeszło do Ubisoftu i robiło The Crew właśnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stare dobre czasy :) TDU 1 wymiatała :) I to do niej był dodatek,do TDU 2 nie było dodatku. Mam je do dziś ;)

 

6598962900_1544602142_bigthumb.jpg 7332967200_1544602144_bigthumb.jpg 3736127900_1544602143_bigthumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra działa bardzo słabo, tzn. ma mocny stuttering którego nie ma w TDU1. Szczególnie to widać jadąc wzdłuż drzew i przy hopkach. Kupiłem jakiś rok temu i moim zdaniem nie warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz pograć w coś tego typu to sobie obczaj The Crew, spora część pracowników Eden Games przeszło do Ubisoftu i robiło The Crew właśnie.

To już bardziej bym polecił Forze Horizon 3 lub 4 ;) Ale to wiadomo,rzecz gustu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, FH3 i FH4 lepsze ale wszystkie razem mają jedną wadę, zarówno w FH3, FH4 i The Crew kiepsko się jeździ na kierownicy, co innego jeśli idzie o pada, na padzie gra się całkiem nieźle, jedyny minus w modelu jazdy FH4 to tendencja większości samochodów (nawet 4WD) do driftowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, FH3 i FH4 lepsze ale wszystkie razem mają jedną wadę, zarówno w FH3, FH4 i The Crew kiepsko się jeździ na kierownicy, co innego jeśli idzie o pada, na padzie gra się całkiem nieźle, jedyny minus w modelu jazdy FH4 to tendencja większości samochodów (nawet 4WD) do driftowania.

No niestety,slabo w tych grach z kierownica:( Tak jak piszesz,na padzie jest calkiem przyjemnie. Ale w koncu to arcade,wiec i nawet ten drift wybaczam;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

TDU2 połatana to bardzo dobra gra jedna z najlepszych samochodówek w jakie grałem. System jazdy też jest dobry. Grafika nie odstrasza.

 

Na dzień dzisiejszy najlepsza jest jakaś wersja z modami ale nie wiem czy jest to legalna wersja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://steamcommunity.com/games/9930/announcements/detail/2747653527490928535

 

serwery online miesiąc temu wyłączono (ciekawe kto się tym zajmował po sprzedaniu marki TDU przez atari), nie wiem czy da się jeszcze spatchować grę

były auta dlc które kupowało się pojedynczo za walutę atari więc teraz bez modów nie można ich zdobyć, tak samo auta z klubów online

 

odpuść sobie i graj w jedynkę, model jazdy TDU2 jest fatalny, dla mnie to kartonowe pudło z dwoma stanami: poślizg off gdzie wóz jest przyklejony do drogi niczym bolid f1 i poślizg on gdzie tracisz kontrolę i lądujesz w krzakach, nie da się robić kontrolowanych poślizgów, nie ma transferu masy, nic nie ma

nie ma żadnego sposobu żeby wyczuć auto, najmocniejszych nie da się kontrolować

 

jedynka się zestarzała graficznie ale gameplayowo się nie zestarzeje nigdy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...