Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Reventon707

Monitor Freesync do ok. 1000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry :) Szukam monitora do gier/filmów/internetu do około 1000 zł, który posiada:

 

- matrycę IPS lub VA

- 24" (Full HD) lub 27" (Full HD / QHD)

- Freesync

- przynajmniej 75 Hz

- możliwość regulacji wysokości i odchylenia byłaby mile widziana

 

Aktualnie posiadam Della P2414H, który sprawował się dobrze, ale od jakiś 3-4 miesięcy wyświetla 4 pionowe, różnokolorowe paski i od czasu do czasu wyłącza się na 1-2 sekundy (chociaż nie wiem czy to wina monitora, czy mojego komputera).

 

Posiadam Radeona RX 580 połączonego z Ryzenem 5 1600, dlatego chciałbym, aby nowy monitor był wyposażony w technologię Freesync. Nie jestem hardkorowym graczem multi, dlatego nie wymagam bardzo niskich czasów reakcji. Wolę lepszą jakość obrazu.

 

Bardzo chciałbym przenieść się na monitor 27 calowy, jednak obawiam się, że w rozdzielczości Full HD praca nie będzie komfortowa (mała gęstość pikseli). Również mam obawy co do rozdzielczości QHD, której nie wiem czy by mój komputer pociągnął.

 

Z góry dziękuję za pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 1000 zł nie znajdzie się nic lepszego? Co sądzisz o takim AOC C24G1/C27G1, Dell SE2717H czy trochę droższym Samsung C24FG73FQUX?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup tego aoc w wersji 24 lub 27 - nic lepszego w tej cenie nie dostaniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...