Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

KillzonePL

HyperX Cloud alpha vs reszta.

Rekomendowane odpowiedzi

To znów Ja. Wcześniej zakładałem temat szukając słuchawek do 300zł i znalazłem isk hd 9999. Problem był z nimi taki że miałem za duże uszy i niestety bardzo mnie polały przy dłuższych posiedzeniach. Słuchawki oddałem do sklepu z żalem w sercu bo ich dźwięk pasował do mnie idealnie ale i tak nie dałem rady w nich wysiedzieć. Bawić mi się w zmianę padów itd nie chce po prostu. Tyle słowem wstępu.

 

Zastanawiam się aktualnie nad kupnem hyperX Cloud Alpha lecz czytałem opinie że lepsze mogą być 1(jeżeli ktoś podeśle linka do modelu to byłbym wdzięczny bo nie wiem o jaki chodzi) oraz 2. Myślę nad alpha ale podobno muszę mieć dobre źrudło a ja lecę na zintegrowanej dźwiękowej karcie. Kwota to dalej 300zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam podłączone do integry i nie "słyszę" problemu, nie trzeba ich dodatkowo napędzać, grają wyśmienicie i głośno.

A zdaje się, że powinny być wygodniejsze od tych ISK, bo Alphy mają podłużne nauszniki, nie okrągłe, więc powinny lepiej mieścić uszy.

I z tego co czytałem też przed zakupem, to nie są gorsze od Cloud I/II.

Szczerze polecam, mają bardzo fajne ciepłe brzmienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam podłączone do integry i nie "słyszę" problemu, nie trzeba ich dodatkowo napędzać, grają wyśmienicie i głośno.

A zdaje się, że powinny być wygodniejsze od tych ISK, bo Alphy mają podłużne nauszniki, nie okrągłe, więc powinny lepiej mieścić uszy.

I z tego co czytałem też przed zakupem, to nie są gorsze od Cloud I/II.

Szczerze polecam, mają bardzo fajne ciepłe brzmienie.

oo dzieki bardzo na taką odp liczyłem ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znów Ja. Wcześniej zakładałem temat szukając słuchawek do 300zł i znalazłem isk hd 9999. Problem był z nimi taki że miałem za duże uszy i niestety bardzo mnie polały przy dłuższych posiedzeniach. Słuchawki oddałem do sklepu z żalem w sercu bo ich dźwięk pasował do mnie idealnie ale i tak nie dałem rady w nich wysiedzieć. Bawić mi się w zmianę padów itd nie chce po prostu. Tyle słowem wstępu.

 

To musisz mieć naprawdę wielkie uszy :) Próbowałeś z tymi zapasowymi padami z zestawu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To musisz mieć naprawdę wielkie uszy :) Próbowałeś z tymi zapasowymi padami z zestawu?

Oczywiście. W zasadzie było nawet lepiej ale na jakieś 1h+ a potem znów to samo. Właśnie dlatego zastanawiam się nad alpha. Podobno jedna z lepszych opcji w zakresie 300zł i mają podłużne pady.

 

Piszecie o tym modelu https://www.x-kom.pl/p/399285-sluchawki-przewodowe-hyperx-cloud-alpha.html ? Przymierzam, się do zakupu słuchawek do Prodigy Cube i wybór jest miedzy tymi z linka a ISK HD9999.

Wiesz co podesle ci taki link gdzie masz porównanie alpha vs isk hd 9999 po przeczytaniu tego artykułu wybrałem isk wgl. link https://pclab.pl/art78407.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. W zasadzie było nawet lepiej ale na jakieś 1h+ a potem znów to samo. Właśnie dlatego zastanawiam się nad alpha. Podobno jedna z lepszych opcji w zakresie 300zł i mają podłużne pady.

Dziwi mnie to trochę, bo sam nie mam małych uszu i nie czuję dyskomfortu w tych ISK, nawet po paru godzinach słuchania. Żadne inne słuchawki nie były tak wygodne jak te. No ale najwidoczniej nie każdemu przypasują. Te HyperX mają inne brzmienie niż ISK. Jeśli tamten dźwięk przypasował Ci idealnie, jak napisałeś, to Cloud-ami możesz się rozczarować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie to trochę, bo sam nie mam małych uszu i nie czuję dyskomfortu w tych ISK, nawet po paru godzinach słuchania. Żadne inne słuchawki nie były tak wygodne jak te. No ale najwidoczniej nie każdemu przypasują. Te HyperX mają inne brzmienie niż ISK. Jeśli tamten dźwięk przypasował Ci idealnie, jak napisałeś, to Cloud-ami możesz się rozczarować.

Tak wiem podobno mają mniejszy bas ale bardziej dynamiczny. Ogólnie są bardzo zrównoważone. Właśnie dlatego założyłem ten temat. Może ktoś z was ma coś fajnego z podobnym brzmieniem i podłużnymi padami? W zasadzie isk dawały radę do 2-3 h było idealnie dopiero potem zaczynałem odczuwać ucisk na górną części uszu a szczególnie lewego. na nic zdały sie próby zmiany miejscami padów. Uszy były zaczerwienione w górnej części i odczuwałem lekki ból po dłuższym posiedzeniu na isk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość P_M_

HyperX-y grają inaczej, ale sprawdź najpierw, czy będą ci pasowały. Jeśli w ISK-ach było ciasno, tu nie musi być lepiej.

W MM, Saturnie, mediaexpercie spokojnie da się je przymierzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem HyperX Cloud Alpha. Niestety nadal odczuwam ucisk na uszach ale jest o wiele lepiej jak na isk. Nie mam już pojęcia czy to kwestia przyzwyczajenia czy moich uszu. Słuchawki używam coś koło tyg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się tak wydawało, ale na szczęście pady są dosyć miękkie i się jakoś przyzwyczaiłem, teraz są wygodniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...