Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

gibalsky

[max. 2300zł] laptop do użytku dziennego

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Chciałbym prosić Was o pomoc w znalezieniu odpowiedniego laptopa. Budżet do max. 2300zł, typowo do dziennego użytku, typu surfowanie po internecie, wykonanie przelewu, odpalenie filmu czy serialu, generalnie zależy mi aby laptop nie ,,zwolnił'' po pół roku, posłużył mi jakiś czas, wolabym jakiś procek i5, no i wydaje mi się, że ok. 4-8gb ramu byłoby spoko. System, napęd optyczny, to bez rożnicy. Znalazłem jakieś modele typu:

 

Acer Aspire 3 A315

Dell Inspiron 3567

Lenovo V330-15IKB

HP 15-BS150SA

 

co o nich sądzicie? może macie coś lepszego, godnego polecenia? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekko przekraczając budżet:

Lenovo Ideapad 330s-15 i3-8130U/4GB/240/Win10 Szary za 2349zł

To 15-sto calowy laptop z matową matrycą FHD IPS oraz dwurdzeniowym procesorem i3. W cenie jest też 240GB dysk SSD. Laptop posiada wolne złącze m.2 więc w razie potrzeby można w przyszłości dołożyć kolejny dysk SSD na interfejsie PCIe. Jest tu co prawda 4GB pamięci, ale wolny slot pozwoli na jej łatwą rozbudowę.

 

Jeżeli udałoby się Ci jednak dołożyć nawet 100zł do max. budżetu, to wówczas otrzymasz tego Lenovo z 4-ro rdzeniowym procesorem AMD:

Lenovo Ideapad 330s-15 Ryzen 5/4GB/1TB/Win10 Szary za 2399zł

Co prawda w tym wypadku jest 1TB HDD, ale ponownie wolne złącze m.2 pozwoli dołożyć SSD, podobnie jest z resztą z pamięcią ram. AMD ma zdecydowanie wydajniejszą (względem Intela) zintegrowaną kartę graficzną.

Obie wersje zostały wyposażone też w system operacyjny Windows 10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acer Aspire 3 Ryzen 5/8GB/120+1000/Win10 FHD 2 419 zł

Matryca FULL HD matowa większy obraz roboczy, procesor na poziomie i5U, dwa dyski wewnątrz laptopa SSD na system i programy, HDD dane. Wykonanie akceptowalne dodatkowo system w cenie.

 

Większy model 17 calowy

ASUS VivoBook 17 R702UA i3-8130U/4GB/240SSD+1TB 2299 zł

Matryca FULL HD matowa niezłej jakości, wykonanie akceptowalne, dwa dyski wewnątrz laptopa, procesor 8 generacji, podświetlana klawiatura, mimo 17 cali jest lekki i mobilny 2,2kg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...