Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzychu13

Wybór monitora ~1500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Aktualny monitor w wyniku niefortunnego wypadku upadł strzaskał matrycę. Był to 24 calowy samsung na PLS kupiony ~500 zł z 4 lata temu czyli budżetowa klasa.

Ogólnie zamierzam w marcu-kwietniu zmieniać komputer na coś porządniejszego. Teraz posiadam i5 4440+gtx1060.

No i niestety jestem rozdarty między kilkoma propozycjami. Więc szukam coś na już bo muszę i tak korzystać z komputera.

Przyszły zestaw mam zamiar złożyć na coś pokroju Ryzen 5 2500/600

1. C24FG73+ sprzedanie 1060 i kupno Rx 590

2. C24FG73+ korzystanie z 1060, a później sprzedaż i wsadzenie coś pokroju 1070/80

3. Lenovo Y27G + 1060, a w przyszlości coś więcej

4. Jakaś inna propozycja

Na czym mi zależy?

I gram i obrabiam grafikę i wykonuje dokumenty. Czyli typowe 50/50% Stąd poszukiwałem coś na VA.

Zainteresowałem się czymś z Free/Gsync.

Tylko czy jest sens.

Biurko nie jest zbyt duże, siedzę do 60-70 cm od ekranu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej odległości to moim zdaniem 24 cale w zupełności wystarczy. Jeśli pójdziesz w radeona, to gsync nie ma sensu, wtedy wystarczy freesync. Za niedługo taki monitor będzie miał premierę:

https://www.x-kom.pl/p/460196-monitor-led-24-269-acer-nitro-vg240yubmiipx-czarny.html

w tej cenie bardzo dobrze to wygląda. IPS, 2k, freesync, odświeżanie 75hz i czas reakcji 1ms.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...