Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Xxxwa

Laptop rodzinny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Proszę o pomoc.

 

Laptop do 3 tyś zł. Z systemem.

 

Dla całej rodziny. Trochę gry, internet, filmy, praca biurowa.

 

Ok 14-15 cali.

 

Trochę przeglądałem i maksymalne parametry jakie mogę znaleźć w tej cenie to

 

Procesor i5-8250U

 

8GB ram ( nie wiem czy różne rodzaje)

 

256 lub 240 dysk ssd

 

karta graficzna MX150

 

Oczywiście Win 10 Nie wiem jaka wersja

 

Jaka firma? Huawei? Może Lenovo?

 

Pozostałe wyjścia, wejścia itp chyba bez znaczenia.

Proszę o poradę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem córce takiego:

https://www.x-kom.pl/p/431310-notebook-laptop-173-lenovo-ideapad-320-17-i5-8250u-8gb-256-mx150.html

 

Simsy i minecratfy i overwatch popylają :) Co prawda po 4 miechach padł zasilacz, ale poza tym to ok, no matryca jest słabej jakości, ale nie smuży w grach. Nie grzeje się i jest cichutki. Lepiej kupić jednak 17 cali, niż się gapić w 15.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huawei ma matrycę IPS, głośniki Dolby Atmos, możliwość dołożenia drugiej kości RAM do dual channel, Windows 10, aluminiowe wnętrze i dużo cieńsze ramki, więc wybór jest oczywisty, sam ostatnio szukałem czegoś do ~3000 zł i nie znalazłem nic lepszego niż ten Huawei.

Jest też o wiele lżejszy i cieńszy ale to chyba nie ma znaczenia jeżeli laptop ma być w domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie mam zdania na temat laptopów od Huaweia, natomiast spotkałem się już nie raz z Lenovo i z doświadczenia powiem, że jakość wykonania ich lapków i materiały jakich używają są mocno średnie, zresztą nie jest to tylko moje zdanie. Stwierdzić muszę jednak, że spece tego lenovo są całkiem niezłe. Ciężko znaleźć lepszy sprzęt w tej klasie cenowej, jedynie ten MateBook przykuwa moją uwagę, a sugerując się moim doświadczeniem z Lenovo, gdyby to do mnie należała decyzja, zdecydowałbym się na Huaweia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...