Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Dziabong55

Monitor do gier do 500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki Państwo poleciliby monitor do gier do 500 zł. Preferowalbym 24 cale. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównałem sobie Acera HA24YAWI, Philips 246E9QDSB (kubinek polecał) i tego AOC 24V2Q.

 

I sam nie wiem. Acer ma większy kontrast dynamiczny (100 000 000:1 vs 20 000 000:1, tyle że nie wiem czy to w ogóle zauważalne), lecz nie ma Redukcji migotania. Philips ma złącza które by mi bardziej odpowiadały ale znowu nie ma 75Hz, AOC ma najwięcej opinii, ma 75Hz i FlickerFree, ale kubinek pisał że miał w nim białe paski w pionie. Pewnie pech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównałem sobie Acera HA24YAWI, Philips 246E9QDSB (kubinek polecał) i tego AOC 24V2Q.

 

I sam nie wiem. Acer ma większy kontrast dynamiczny (100 000 000:1 vs 20 000 000:1, tyle że nie wiem czy to w ogóle zauważalne), lecz nie ma Redukcji migotania. Philips ma złącza które by mi bardziej odpowiadały ale znowu nie ma 75Hz, AOC ma najwięcej opinii, ma 75Hz i FlickerFree, ale kubinek pisał że miał w nim białe paski w pionie. Pewnie pech

Też miałem biały pasek tylko poziomy po miesiącu w Samsungu, poszedł na reklamację przysłali z nową matrycą. Takie rzeczy się zdarzają niezależnie od marki. AOC ma najlepsze parametry i design w tej cenie ale wybór należy do ciebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...