Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

eciepecie

jaka karta graficzna do 1700 zł do i5 7500

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Zamierzam wymienić swojego Gtx 1050 ti 4 gb na kartę do 1700 zł max . Ale jeszcze nie teraz tylko za jakieś 3 miesiące. Mam na uwadze Asusa Strix 1070 8 gb. za 3 miesiące to może ceny trochę spadną. Od razu mówię że nie chcę używanych kart:)

 

A wy jaką kartę proponowalibyście?

 

Mój komp to :

 

Gtx 1050 ti oc 4 gb

I5 7500 3.4 i 3.8 w Turbo

16 gb ram 2400 mhz

windows 10

zasilacz silentium 600 Wt

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy tym CPU w nowych grach wymiana grafiki wiele nie da. 4/4 to już powoli już nie wystarcza. Jaką masz płytę? Może wejdzie jakieś i7 i dopiero potem wymiana GPU. A jak nie to sprzedać to co masz, przesiadka na Ryzena 5 2600 + RX 570/580/590/1060 6GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy tym CPU w nowych grach wymiana grafiki wiele nie da. 4/4 to już powoli już nie wystarcza. Jaką masz płytę? Może wejdzie jakieś i7 i dopiero potem wymiana GPU. A jak nie to sprzedać to co masz, przesiadka na Ryzena 5 2600 + RX 570/580/590/1060 6GB.

 

płyta msi provdh 250.

 

Ale jak to nie da? patrząc na benchmarki z i5 7500 fps jest dużo więcej niż w gtx 1050 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup i7-6700 i wtedy GTX1070, ewentualnie przejść jak wyżej na Ryzen 2600 plus GTX1070.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupisz 1070 to zmiana będzie odczuwalna i przyjemna. Ale jak sprzedasz i5, dołożysz (relatywnie niedużo) i zainwestujesz w i7 + 1070Ti / 1080 to będziesz miał wrażenie, jakbyś zawitał do nowej epoki gamingu, w wielu nowych grach doszłoby Ci po 40-50 fps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupisz 1070 to zmiana będzie odczuwalna i przyjemna. Ale jak sprzedasz i5, dołożysz (relatywnie niedużo) i zainwestujesz w i7 + 1070Ti / 1080 to będziesz miał wrażenie, jakbyś zawitał do nowej epoki gamingu, w wielu nowych grach doszłoby Ci po 40-50 fps

 

 

dzięki :) tak w przyszłości zrobię, ale patrząc na 1050 rgb i na 1070 8 gb to jak juz chyba mam wrażenie że będe w innym swiecie, duzo na ultra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to kup 1070, a później zmienisz procesor na I7 lub zmienisz platformę na 2600.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro wymiana ma nastąpić za 3 miesiące, to za 3 miesiące należy założyć temat i zapytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...