Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pb923

Wymiana chlodzenia gtx 970

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Takie pytanie mam.Musialem wymienic wentylatory na karcie msi gtx 970 na razie to tylko prowizorycznie ale moje pytanie jest takie Wentylatory na karcie powinny wyciagac gorace powietrze czy dmuchac chlodnym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mają dmuchać na kartę (radiator)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki.A zamawial juz ktos z aliexpres jak to sie odbywa.Korci mnie jeszcze tutaj ale jak pytam goscia o jakies numery seryjne do jakich gtx pasuje to nie jest mi w stanie powiedziec nie wiem czemu przeciesz na pudelku powinno pisac czy cos kreci niewiem.

 

https://allegro.pl/cooler-wentylator-chlodzenie-karty-graficznej-msi-i7691692103.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłodzenie na tej aukcji pochodzi z gtxa 980 (gaming)... napisz jaką masz dokładnie wersję karty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A rszta czyli wiatraki i cala ta gora z napisem msi itd bo radiator mam dobry tylko z drugiej strony jak radiator jest dobry i jest razem z wiatrakami przymocowany to chyba bedzie pasowac interesuje mnie tylko cala ta gora z wiatrakami a tak na marginesie skad wiesz ze to jest od 980 gtx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...