Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ml94

Telefon do pracy do 400 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

szukam używanego telefonu dla taty (pierwszy smartphone jaki ma używać), na którym będzie głównie odczytywał maile, przeglądał internet, używał google maps i oczywiście rozmawiał. Okazjonalnie też zrobi zdjęcie i nakręci film, a także udostępni internet na laptopa. Przede wszystkim zależy mi na płynności działania w zwykłym użytkowaniu i baterii. Na telefonie nie będzie żadnych aplikacji oprócz niezbędnych do w/w funkcji. Chciałbym również żeby na telefon była jeszcze gwarancja. Myslałem wstepnie o P9 lite gdyż za 400 zł można dostać w dobrym stanie na gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponuję dorwać motorole G5.

 

bateria na dzień mocnego użytkowania starczy.

 

Jeśli bardziej zależy na baterii i trochę większy telefon to motorola E4 Plus lub E5.

 

p9 lite raczej bym odpuścił. Bardzo stary i średni telefon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P9 lite to od razu możesz odpuścić, bardzo słaby smartfon pod każdym względem.

Moto G5 jak wyżej ewentualnie Xiaomi Redmi 5, bardziej wydajny, większy ekran i bateria dłużej trzyma. Jakbyś był zainteresowany to pisz na pw, mam używkę Moto G5 do sprzedania, którą sam używam od roku, A Redmi 5 potestowego, praktycznie nowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pierdziel się i zamów w Chinach cool 1 dual lub leree. To te same telefony,. Leree ma obsługę b20. Będzie bardzo zadowolony.

Ew na allegro od 450zl. Żaden używany w tych pieniadzach lepszy nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pierdziel się i zamów w Chinach cool 1 dual lub leree. To te same telefony,. Leree ma obsługę b20. Będzie bardzo zadowolony.

Ew na allegro od 450zl. Żaden używany w tych pieniadzach lepszy nie będzie.

 

Potwierdzam! Super telefon za tą kase, jest alternatywny soft. No i nowa bateria anie jak w używce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I weź pod uwagę że używany będzie miał już trochę zjechaną baterię, co może trochę rozczarować twojego tatę (patrząc że to jego pierwszy kontakt ze smartfonem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I weź pod uwagę że używany będzie miał już trochę zjechaną baterię, co może trochę rozczarować twojego tatę (patrząc że to jego pierwszy kontakt ze smartfonem).

 

patrząc na jego wymagania to i tak większość wytrzyma blisko 2 dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że navigacja zabije i tak prawie martwą (bo mowa o średnio 3 letnich fonach) baterie.

W Chinach czy za niewiele drozej może kupić fon, który o ile sam go nie zniszczy, to przetrwa kilka lat.

Ew le 2 na snapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z tatą i budżet wzrósł do 550 zł gdyż pokazałem mu nokię 3.1, którą mu się wstępnie spodobała. Co o niej sądzicie? Można kupić nowa w xkomie własnie za 550

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

g5 zjada dupą ten telefon, nie wspominając o lee.

 

mediatek, 2gb ram, rozdzielczość hd, brak szybkiego ładowania.. meh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli do 550 zł najlepiej szukać używanej g5s? Raczej te typowo chinskie telefony odpadaja ze względu na wysyłkę i pewnie tez problemy z gwarancją..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że cięzko znalezc ten model nowy. niemnej na allegro znalazłem g5s za 550 w stanie idealnym jeszcze z roczna gwarancją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie jakoś drogo, jak za używaną, tym bardziej że nowe byly w promo po 600zł chyba.

 

Ten mozna brać, ma wszystko czego potrzeba w tym budżecie i jest nowy. Nawet aparat zrobi dobre zdjęcia (IMX362), lepsze niż RN4

https://www.x-kom.pl/p/424386-smartfon-telefon-meizu-m6-note-3-16gb-dual-sim-lte-czarny.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecisz mi jeszcze jakiś telefon tak do 1000 zł ? (zastosowania - muzyka, yt, internet, social media, średnio wymagające gry) Dodam, że odpadają xiaomi z autorską nakładką, której nie lubie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To masz sporo wątków o tym. Asus max pro m1. Moto g6 też.

O aparacie nie wspomniałeś, ale zenfone zoom s jest w xkom za tysiaka. Ma bdb aparat, reszta w sumie też bardzo ok, przede wszystkim bateria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo aparatu używam okazyjnie. A co powiesz o mi a2 lite 3/32?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecież xiaomi odpadaja

 

Zoom s z xkom, ew moto z ale trzeba dokupić później moduł baterii. Ale ja osobiście zooma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"xiaomi z autorską nakładką" tzn. że android one jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć jest pełna gwarancja więc w czym problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym, ze nie wiadomo co było wymieniane, jak usługa została wykonana, czy nie ma jakis uszkodzeń "serwisowych", czy fon jest dobrze spasowany itp, itd. No i z opisu wynika, że posiada mikroryski.

 

Wspominaleś o budżecie 1000zł. Moto g6 plus jest za 999zł. Oferta mistrz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśłi tel ma być wytrzymały to kierowałbym się ku XCover 4 od Samsunga. Tacie kupiłem taki i daje radę. Też jego pierwszy smartfon. Mój tata raczej nie uważa na telefon, rzuca go gdzie popadnie, wkłada z narzedziami do torby itd i nadal ma się dobrze. Po aktualizacji do Oreo nawet ładnie smiga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...