Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kris0093

[SPRZEDAM] Komputer Intel i7, Gforce GTX 1060 3GB+ Monitor 23' GWARANCJA SKLEPOWA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Do sprzedania posiadam komputer stacjonarny wraz z monitorem 23' firmy AOC.

Komputer zakupiłem w zeszłym roku co potwierdzam fakturą! Początkowo służyć miał do obróbki grafiki komputerowej, jednak plany się pozmieniały i tak mocny sprzęt nie jest mi potrzebny. Komputer działa bez jakichkolwiek zarzutów. Odpala się błyskawicznie i nie ma mowy o wolnym działaniu, przegrzewaniu się procesora, czy innych podzespołów. Sprzęt to min. jedna z dominujących kart graficznych na rynku z rodziny GeForce GTX 1060 3GB, dysk o pojemności 1TB, oraz procesor Intel Core i7-7700 3,6.

Jeśli poszukujesz sprzętu do obróbki grafiki komputerowej, czy gier to ten sprzęt spełnia się w 100%!

Oczywiście mając takiego "Mercedesa" wśród komputerów grzechem byłoby nie zagrać w którąś z nowszych gier w celu chociażby sprawdzenia wydajności tej perełki.

Nie zawiodłem się! Gry takie jak Far Cry 5, GTA V, czy nawet Forza Horizon IV chodzą bardzo płynnie. Obudowa komputera to ZALMAN Z1 widoczna na zdjęciu.

Możliwość zakupu samego komputera, bez monitora.

Komputer nie był przewożony, ani przestawiany.

Gorąco zachęcam do zakupu!

Zrób sobie prezent świąteczny i ciesz się doskonałą grafiką, jak i wydajnością tego komputera na lata!

 

Komputer posiada gwarancję sklepową ważną jeszcze przez min rok czasu!

 

CENA: 3699zł

CENA PRZESYŁKI: 19zł

 

 

 

LINK DO ALLEGRO:>>KLIK<<

 

Edit. Możliwość zakupu tylko całego zestawu. Ew. samego komputera bez monitora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...