Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

snake210196

Laptop do 2000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, siostra niedługo wybiera się na studia i chciałbym sprawić jej laptopa do nauki/filmów. Bardzo lubi w wolnym czasie popykać w Simsy 4 i Fortnite ( w zupełności wystarczy low setting). Nie wiem czy w tej cenie jesteśmy w stanie coś znaleźć, jeśli nie to delikatnie jestem w stanie nagiąć budżet.

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super dzięki już poprawiam.

Fajna propozycja, obejrzę dokładnie.

 

EDIT. Z ciekawości, jaki jest odpowiednik wydajnościowy ze strony AMD do tego mx150?

 

Edit 2. Wezmę jednak tego Lenovo 330. Mam jeszcze tylko pytanie czy w przyszłości można go samemu jakoś rozbudować np o HDD? Nigdzie nie widzę informacji o możliwości upgrade'u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zjedziesz na dół to masz napisane, że x-kom zainstalował tu dysk i ram dodatkowy https://www.x-kom.pl/p/443262-notebook-laptop-156-lenovo-ideapad-330-15-i3-8130u-8gb-240-mx150.html#Specyfikacja więc domyślnie był hdd. Nie ma tu drugiego złącza sata ani napędu optycznego, więc hdd nie wmontujesz. Zostają tylko zewnętrzne na usb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super dzięki już poprawiam.

Fajna propozycja, obejrzę dokładnie.

 

EDIT. Z ciekawości, jaki jest odpowiednik wydajnościowy ze strony AMD do tego mx150?

 

Edit 2. Wezmę jednak tego Lenovo 330. Mam jeszcze tylko pytanie czy w przyszłości można go samemu jakoś rozbudować np o HDD? Nigdzie nie widzę informacji o możliwości upgrade'u.

 

Najbliżej będzie Vega 10 aktualnie z nowych, choć i tak jest sporo słabszy od MX150.

Lenovo Ideapad 330-15 Ryzen 7/8GB/240/Win10 2749 zł

Widać że cena jest zdecydowanie wyższa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie AMD odpada. Jeżeli chodzi o tą i5 warto dokładać te 2 stowki, czy siostra w ogóle odczuje różnice przy tych czynnościach, które będzie wykonywała? Bardzo okazjonalnie będzie ten fortnite tam odpalany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W domowym normalnym użytkowaniu, nie. W grach może odczuć różnicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie AMD odpada. Jeżeli chodzi o tą i5 warto dokładać te 2 stowki, czy siostra w ogóle odczuje różnice przy tych czynnościach, które będzie wykonywała? Bardzo okazjonalnie będzie ten fortnite tam odpalany.

Przy graniu te dwa dodatkowe rdzenie się przydadzą ,poza tym jeżeli jest taka możliwość to uważam że lepiej kupić już nieco wydajniejszy sprzęt starczy na dłużej i będą mniejsze szanse że za chwilę zacznie brakować "mocy".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...