Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gradzik18

RTX 2070 - spadek płynności

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem od wczoraj posiadaczem karty graficznej MSI GeForce RTX 2070 ARMOR i w battlefield 5 zmagam się z nieprzyjemnymi spadkami płynności.

Efekt około 0:37

 

Opcje graficzne mam na wysokie, na dx11 i 12 jest podobnie. Gra zainstalowana na SDD.

 

Pozostałe podzespoły to:

Intel i7-8700

ASRock Z370 Pro4

G.SKILL 16GB 3200MHz Ripjaws V Black CL16 (2x8GB)

Zasilacz Thermaltake Smart SE 630W

 

Da się jakoś na to zaradzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie pomógł nowy dysk nvme + nowy system, przycięcia ręką odjął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu robiłem format :/

 

A co do dysku to chyba i tak na ssd powinno to fajnie śmigać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie tak, gra też jest poprostu zrypana i masz freezy

BTw. gdzie ty się uchowałeś, że na takim sprzęcie w 60 hZ grasz szczerbaty.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już około 10 lat mam ten monitor i póki działa to jest ok :cool:

 

Frustrują mnie te spadki bo na gtx 970 nie miałem takich problemów, a tutaj póki co lipa :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywal sterowniki Display Driver Uninstaller i zainstaluj je od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to żadna pomoc, ani rozwiązanie, ale BF V przycina w losowych momentach u mnie i u wielu innych osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie bf 1 tez w losowych momentach przycina. bf v tez ale rzadziej niz bf 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to wygląda na normalną grę, fakt - jeden raz widać w podanym przez Ciebie momencie, że następuje jakaś mikro ledwo widoczna ścina ale dla mnie to wyglądało na doczytanie terenu przez silnik gry a nie problem spowodowany kartą graficzną, poza tym RTX 2070 i granie na Wysokich zamiast na Ultra? Sugeruję spoliczkować się w trybie natychmiastowym za taką hańbę i wstyd.

 

Spróbuj jeszcze włączyć vsync (synchronizacja pionowa w opcjach gry) by wymusić idealną synchronizację monitora z kartą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem taki lekki stuttering jak miałem Intela, jak zmieniłem na AMD to wszystkie mikrościnki w każdej grze jak ręką odjął. Dziwne to, fpsy nie spadają a widać ścinkę, mega jest to irytujące, niektórzy tego nie widzą ja należę do osób które wypatrzą każdą niedoróbke :lol2:

 

Z innej beczki jakiego programu używasz do oglądanie tych wszystkich parametrów na monitorze i czym nagrywasz filmy ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za co ma się policzkoeac po co na multi wysokie detale jak tam widoczność przeciwników jest ważna ja mam 1080 i gram na low aby takich mikro przyciąć jak najwięcej uniknąć. To nie jest gra singlowa żeby na padać się odbiciami w kałuży wody tu chodzi żeby w głowę przeciwnika strzelić szybciej niż on w naszą więc im więcej detali w multi tym większe kłopoty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie pomogło wyłączenie ochrony w czasie rzeczywistym w windows defender.. Zawsze kiedy wyłącze ochrone nie mam żadnych przycięć..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to wygląda na normalną grę, fakt - jeden raz widać w podanym przez Ciebie momencie, że następuje jakaś mikro ledwo widoczna ścina ale dla mnie to wyglądało na doczytanie terenu przez silnik gry a nie problem spowodowany kartą graficzną, poza tym RTX 2070 i granie na Wysokich zamiast na Ultra? Sugeruję spoliczkować się w trybie natychmiastowym za taką hańbę i wstyd.

 

Spróbuj jeszcze włączyć vsync (synchronizacja pionowa w opcjach gry) by wymusić idealną synchronizację monitora z kartą.

 

Grałem z vsync jak i bez i w sumie dzieje się podobnie

 

Ja miałem taki lekki stuttering jak miałem Intela, jak zmieniłem na AMD to wszystkie mikrościnki w każdej grze jak ręką odjął. Dziwne to, fpsy nie spadają a widać ścinkę, mega jest to irytujące, niektórzy tego nie widzą ja należę do osób które wypatrzą każdą niedoróbke :lol2:

 

Z innej beczki jakiego programu używasz do oglądanie tych wszystkich parametrów na monitorze i czym nagrywasz filmy ? :D

 

Do parametrów używam MSI Afterburner, a filmy nagrywam programem shadowplay od nvidii

 

U mnie pomogło wyłączenie ochrony w czasie rzeczywistym w windows defender.. Zawsze kiedy wyłącze ochrone nie mam żadnych przycięć..

 

Jeśli używam innego antywirusa to też ta ochrona w czasie rzeczywistym jest włączona?

 

@Gradzik18 jaką masz wersje systemu?

 

1809

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usuń obecny sterownik graficzny w DDU i zainstaluj 417.35.

W panelu Nvidii ustaw v-sync na fast, a w grze wyłącz v-sync.

Karta wtedy powinna iść pełną parą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up zrobiłem tak jak napisałeś plus włączyłem jeszcze DX 12 i gra działa lepiej, dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz179

 

Karta wtedy powinna iść pełną parą.

Prąd ciągnie i grzeje sie też pełną parą ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już około 10 lat mam ten monitor i póki działa to jest ok :cool:

 

Frustrują mnie te spadki bo na gtx 970 nie miałem takich problemów, a tutaj póki co lipa :/

Przy takim sprzęcie śmiało możesz kupować monitor 1440p i czemu masz opcje ustawione na wysokie zamiast na ultra ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy takim sprzęcie śmiało możesz kupować monitor 1440p i czemu masz opcje ustawione na wysokie zamiast na ultra ?

 

Żeby Cię lepiej widzieć kolego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby Cię lepiej widzieć kolego ;)

 

To ja was widzę najlepiej bo gram all na low szczerbaty.gif

 

Ale wole 120 klatek mur beton niż dropsy - nie wyobrażam  sobie gier multi  w 60 Hz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby Cię lepiej widzieć kolego ;)

Właśnie takich "oszustw" nie powinno być w grach mp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie takich "oszustw" nie powinno być w grach mp

 

To graj na konsoli w gierki bez CrossPlay :)

 

Twój suwak, Twój wybór czy chcesz być zwierzyną czy łowcą :lol2:

 

 

W sumie to taka typowa gierka dla pozerów z RT co to tu się dziwić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja was widzę najlepiej bo gram all na low szczerbaty.gif

 

Ale wole 120 klatek mur beton niż dropsy - nie wyobrażam  sobie gier multi  w 60 Hz.

Ja mam locka na 120fps ale na ultra wyciaga bez problemu wiec detali nie zmniejszam. Zrobilem na chwile test i locka dalem na 60fps to zlapalem sie za glowe :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Wystroi się w drogie i przepłacone rzeczy za nakradzione pieniądze, złamie przy tym prawo, zhańbi stanowisko i jeszcze się tym pochwali do kamery w swojej próżności i głupocie. 
    • Nasze pieniądze poszły na smycz dla psa i ubranie Gucciego  Ukraina jak lewica wystarczy dać im mówić, ruscy nie muszą nawet siać propagandy 
    • Nie przesadzam  za 3 lata jak dobrze kojarzę płaciłem jakieś 130 zł, no ale to kilka ładnych lat wstecz było   
    • https://mojaolesnica.pl/57266,637577,napastowal-kobiete-kolo-olesnickiego-lidla-wezwano-policje Ale rasiści z tych Polaków 
    • Cdkeys nawet według ich własnego regulaminu niczego nie sprzedaje CDKeys.com’s Terms and Conditions 2. About CDKeys.com and Online Shop 2.1 CDKeys.com is an online/internet platform that connects Buyers with Sellers to facilitate the sale and purchase of various Programs. The Online Shop provides access to a variety of Programs and facilitates the transaction between Sellers and Buyers. 2.2 You understand and agree that CDKeys.com acts as an intermediary between Buyers and Sellers and that any offer and/or  sale performed through the Online Shop are made between particular Seller and Buyer while CDKeys.com only facilitates such transactions by means of establishing and maintaining the Online Shop’s functionalities and providing certain Services to the Users aimed at improving safety, speed and certainty of the transactions. 2.3 Buyers understand, agree and acknowledge that any transaction and/or agreement entered into with a Seller, as a result of your use of the Services whether oral or written, is between you and the Seller only, and CDKeys.com is not a party thereto. Notwithstanding these Terms and Conditions, Buyers may be required to enter into contractual agreements with Sellers and/or accept the Seller’s terms and conditions in order to purchase a Program. In such an instance, CDKeys.com shall not be a party to the Seller Agreement and shall not be responsible for performing the obligations of the Seller Agreement between Buyers and Sellers. CDKeys.com disclaims all liability arising from or related to any such Seller Agreement. 2.4 You agree and acknowledge that CDKeys.com does not own, sell, resell, furnish, provide, rent, re-rent, and/or host any Program and/or Seller Services and that Sellers shall solely be responsible for Seller Services and/or Programs. 2.5 CDKeys.com provides Buyers with its Services free of charge. CDKeys.com may however charge a fee to Sellers in relation to each Product following the successful payment of the Program Price. 2.6 CDKeys.com does not endorse any Seller over another to service a Buyer. While we try our best to verify Seller’s information, conducting a due diligence and useing commercially reasonable efforts to confirm that Sellers are licensed and  maintain the required governmental approvals to provide Seller Services, we do not make any warranty, guarantee, or representation as to the licensing, ability, competence, compliance, or qualifications of any Seller. 2.7 Although CDKeys.com requires Sellers to provide accurate information about themselves and Programs, we do not confirm, and shall not be responsible for, any Program details or any Seller’s purported identity. Buyers agree to independently research and evaluate the Programs and Sellers.   Czyli w razie czego będzie, "ja tu tylko sprzątam i udostępniam teren".
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...