Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Paprichio

Używana grafika do 500pln

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

przymierzam się do zmiany całego kompa i monitora, jednak muszę przeczekać jeszcze następne 3 miesiące.

 

Chciałem trochę przyspieszyć swoje stare pudło (oczekiwania adekwatne do ceny, czyli lekki wzrost wydajności

w WOT i Overwatch).

 

Specyfikacja to i3-6100 + Radeon HD 7770.

Niestety blokuje mnie tu głównie monitor, którego wyjścia pasują jedynie do starych kart.

 

Myślalem o GTX 950, może jakieś inne pomysły?

 

Pozdr.

P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie GTX 960 4GB.

Lepiej jednak dołożyć ze stówkę i szukać używki GTX 1060 3GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwarancja na te karty to tylko 3 miesiące, używaną można kupić z o wiele dłuższą gwarą. No i wyjścia to tylko HDMI + DVI-D Autor nie napisał jakie ma wejście w monitorze, może się okazać konieczność używania przejściówek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponadto na DVI nie działa freesync, lepiej poszukać jakiejś okazji na używkę lub dołożyć około 100zł do nowej (wczoraj były RX570 od gigabyte za 599zł w xkomie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi.

 

Czy te karty jednak będą śmigać ze starym monitorem? (nie wiem jak się to

wyjście nazywa DVI?)

 

Druga sprawa o której zapomniałem dodać że zasilacz to jakaś allegrowska

akyga 400W. Więc dobrze gdyby nie było zbyt dużego poboru prądu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DVI będzie działać ale zwykła przejsciówka na dsub już nie, potrzebny jest konwerter. Odradzam zakupów wersji mining, zapewne w przyszłości cieżko będzie ją odsprzedać w dobrych pieniądzach.

Akyga do wymiany :exclam: Może z GTX1050Ti da rade ale te karty są kompletnie nieopłacalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupować nową/używaną kartę by przeczekać 3 miesiące, w dodatku na zasilaczo-podobnym szrocie? Jaki sens? Nie dość ze jeśli kartę potem będziesz chciał odsprzedać to nawet jeśli ten "zasilacz" jej nie upali, to i tak stracisz cześć pieniędzy na jej odsprzedaży, albo będziesz się męczył tygodniami by ja odsprzedać. 3 miesiące zleci nawet nie zauważysz, daj sobie spokój z kupnem czegokolwiek teraz, zagryź zęby jakoś wytrzymasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem że to bez sensu, ale też ten komp zostanie u mnie jako druga maszyna

nie tyle co do gier, ale prostych prac/video.

 

Zamówiłem wląśnie GTX960, taką krótką wersję bo ta długa by nie wlazła do obudowy

plus mam nadzieję że pobór mocy nie będzie dużo większy ze względu na akygę.

 

Dzięki i pozdrawiam

P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobór mocy-120W, Minimalna wymagana moc zasilacza-400 W Ten zasilacz w ogole posiada kabel zasilający do PCI-E 6+2? Chyba nie, a karta tego wymaga :E zabawa z przejściówkami, zwłaszcza na takim szrocie, to tez nie najlepszy pomysł.

 

Akyga opinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobór mocy-120W, Minimalna wymagana moc zasilacza-400 W Ten zasilacz w ogole posiada kabel zasilający do PCI-E 6+2? Chyba nie, a karta tego wymaga :E zabawa z przejściówkami, zwłaszcza na takim szrocie, to tez nie najlepszy pomysł.

 

Akyga opinie

 

Wszystko śmiga jak trzeba bez żadnych kombinacji.

FPSy razy 2 i to mi wystarczy na te kilka miechów.

 

Pozdr.

P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi za to dzisiaj przyszła karta Gigabyte RX 570 4GB trup... podziałała 10 minut, a może nawet nie. Podczas instalowania sterowników zamarła i już nie wstała. Wentylatory 100%, napisane na niej FAN STOP i brak obrazu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi za to dzisiaj przyszła karta Gigabyte RX 570 4GB trup... podziałała 10 minut, a może nawet nie. Podczas instalowania sterowników zamarła i już nie wstała. Wentylatory 100%, napisane na niej FAN STOP i brak obrazu :)

 

Chyba można odstąpić od umowy jeśli kupiona na allegro do 14dni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTX 960 będzie się bardziej opłacał - może minimalnie droższy jednak wydajność posiada lepszą od 950. I to przemawia na jego korzyść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...