Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

waskilo12

Monitor do ps4 i nie tylko

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam monitora do ps4 oraz do przegladania internetow

 

Posiadam monitor 22 cale ale chce sie przesiasc na 24

 

Chce to miec wszystko na 1 monitorze oczywiscie co bede jeszcze musial dokupic aby mogl sobie przegladac neta oraz jak najdzie mnie ochota zeby pograc na ps4

 

 

 

cena do 500-600 PLN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie tez bez większych zaskoczeń, w tej cenie rewelacja AOC Q3279VWFD8 - 32 cale, IPS, 1440p, 75 Hz i FreeSync za 899 Lub wersja na matrycy MVA AOC Q3279VWF

 

Testy:

AOC MVA

AOC IPS

 

Upps, nie zauważyłem ze ma być do 6 stówek, ale możne mimo wszystko rozważysz, bo warto odrobinę dopłacić. Mozna je ez znaleźć odrobinę taniej jak się poszuka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem trochę neta i mam kilka typow

 

Monitor AOC 24V2Q

 

Monitor Samsung LC24F390FHUXEN

 

Monitor iiyama G-Master Black Hawk G2530HSU-B1

 

ktory z tych monitorow wart jest uwagi ewentualnie jaki byscie polecili w cenie 500-600 bo jest tego tyle ze bania mi juz peka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no z TN nie bierz :) najlepiej AOC potem samsung

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie tez bez większych zaskoczeń, w tej cenie rewelacja AOC Q3279VWFD8 - 32 cale, IPS, 1440p, 75 Hz i FreeSync za 899 Lub wersja na matrycy MVA AOC Q3279VWF

 

Testy:

AOC MVA

AOC IPS

 

Upps, nie zauważyłem ze ma być do 6 stówek, ale możne mimo wszystko rozważysz, bo warto odrobinę dopłacić. Mozna je ez znaleźć odrobinę taniej jak się poszuka.

 

Tutaj musisz zwrócić uwagę na 1440p - dość słabe skalowanie na PS4. Poczytaj trochę, żeby po zakupie się nie rozczarować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...