Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

BigBro

Problem z Wifi ratunku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

 

Naświetle na czym polega mój problem. Korzystam z internetu oferowanego przez "cyfrowy polsat" wszystkie sprzęty w domu łączą się z internetem za pośrednictwem rutera który otrzymałem od "polsatu". I teraz zaczyna się problem który zaczął występować około 3 miesięcy temu(po formacie systemu). Mianowicie mój laptop rozłącza się z wi-fi tzn. w momencie kiedy pracuje na laptopie podłączonym do sieci wi-fi ktoś z innych domowników również podłączy się do sieci (telefon,tablet,TV) mój komputer z miejsca "gubi" zasięg. Dziwne jest to że żona może podłączyć się swoim laptopem do sieci równo z moim laptopem i oba działają problem zaczyna się przy telefonach itp i tylko mój komputer "gubi" sieć . Proszę o jakąś poradę bo już nie wiem co mam zrobić i gdzie leży problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Sprawdź laptopa jak działa w innej sieci Wi-Fi. Jeżeli dobrze, to router do wymiany. Jeżeli nie, to coś nie tak z kartą sieciową laptopa lub z zainstalowanym w nim systemem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak udostepniam sobie neta z telefonu to działa bez problemu ale nie próbowałem kilku urządzeń. Znajomy mówi że to problem z systemem mam win 10 , ale jakoś mi się w to wierzyć nie chce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kliknij PPM na ikonę "Sieć" w trayu > Rozwiąż problemy, dalej postępu wg. instrukcji.

Możesz także skorzystać z aplikacji, np. Complete Internet Repair.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale nic z tych rzeczy nie rozwiązało problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem przed chwilą eksperyment z hotspotem z telefonu. Do internetu z telefonu podłączyłem się laptopem i 3 innymi odbiornikami i wszystko o dziwo było dobrze ani razu mi nie zgubiło sieci!! moje pytanie brzmi : problem z ruterem czy może jednak modemem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok sprawę rozwiązałem w chyba najprostszy sposób możliwy przy moim internecie IDU-ODU :) Kupiłem router najprostszy i neta z niego daje tylko na swój laptop ;p już mnie nie wywala z sieci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...