Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Szczęściarz

Telefon do 800~ Zł

Rekomendowane odpowiedzi

A co myślicie o Doogee Mix 2 ? Niby niższa rozdzielczość ale więcej RAMu, procesor o podobnych osiągach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że jestem niezdceydowany, ale zobaczyłem LeEco Le Max 2, który jak widzę jest o wiele tańszy , a procesor ten sam i nawet jest wersja 6/128, tylko slaby OS jest niby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki słaby? Zamiast le Max lepiej leree lub cool 1 dual. To te same fony, tyle leree ma b20.

Soft jest bdb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, te dwa telefony Petru23 o wiele gorsze procki mają a po za tym mniej RAMu i gorszy ekran ;C

 

4gb ram wystarczy w zupelnosco, s652 jest wystarczająco szybki nawet na dzisiejsze czasy, przecież to nie S625 ;)

Aparat będzie lepszy. I le Max 2 miały coś wadliwego, niestety nie pamiętam co :hmm:

 

I cena, cena i jeszcze raz cena.

Można też pomyśleć o le pro 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leeco le pro 3 - 1000 zł

Motorola Moto Z - 650 zł

Leeco Le Max 2 - 500-800 zaleznie od wersji

A po za tym juz mówiłem, że chce jak najwyższą wydajność a Snapdragon 820 jest o wiele lepszy od 652

A aparat nic a nic mnie nie obchodzi tylko by robił zdjęcia

Czy może Le Eco Le max 3?

Kurna nie ogarniam ich...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weź motorolę moto Z i nie kombinuj. Masz kompletny telefon z klasy wyżej aparatem oraz wyświetlaczem od tych Lee.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic lepszego w tym budżecie w Chinach, ani w PL niż Moto Z nie kupisz, jeżeli chodzi o wydajność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko cenę za zetke liczyć trzeba z modułem baterii ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pełny dzień wystarczy - jak nie to kupi powerbanka 3000mAh które zmieści do portfela i będzie git :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To równie dobrze może kupić na miejscu u ultra

Czy motka jest lepsza od U, nie licząc modułów? Nie powiedziałbym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz różnice ceny, U Ultra - 900 zl, a Motorola 650 zł, Niby wyższa wydajność, ale nieadekwatnie do ceny, patrząc na to, że moto Z ma ekran AMOLED, a HTC Super LCD. Po za tym telefon miał być do 800 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście brałbym moto z ale tu przy wyborze między tymi dwoma decydującą kwestią byłyby gabaryty. Chociaż przed zakupem preferowałbym pomacać i obejrzeć obydwa urządzenia. Ten HTC to jednak spora cegiełka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moto Z miałęm w dłoniach i szczerze nigdy nie miałem wygodniejszego fona, ale patrząc na U Ultra, jak widzę, że ekran 5'7 cala i body ro screen ratio 67% To myśle "Jakie to musi być niewygodne!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz różnice ceny, U Ultra - 900 zl, a Motorola 650 zł, Niby wyższa wydajność, ale nieadekwatnie do ceny, patrząc na to, że moto Z ma ekran AMOLED, a HTC Super LCD. Po za tym telefon miał być do 800 zł

 

Porównaj ceny pl ;)

 

Edit

BTW

https://www.komputronik.pl/product/511832/asus-zenfone-4-ze554kl-lte-mietowy-dual-sim.html?&gclid=EAIaIQobChMIhOequ-eu3wIV0qSaCh2AOgF3EAQYCSABEgI3KfD_BwE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co mnie obchodzą ceny pl? W pl nawet jest 750 zyta Motorola Z

 

A po za tym po co mi taki słaby telefon jakim jest zenfone 4 i to za 1000 zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie rozumiem twojego uporu co do HTcków i Asus, cały czas mi je proponujesz mimo iż sa w mniejszym lub wiekszym stopniu gorsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w komputroniku masz moto X4 za 700zł , co prawda po wymianie bateri ale 24 miesiace gwarancji : https://www.komputronik.pl/product/473802/motorola-moto-x4-dual-sim-lte-czarny-oferta-outlet-.html

 

Jest tez moto z2 play za 880zł , również bardzo fajny telefon .

 

Teraz to naprawdę pojechałeś, nie dość, że droższy to używany i o wiele gorszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...