Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Szczęściarz

Telefon do 800~ Zł

Rekomendowane odpowiedzi

Konstrukcja jest identyczna, a sama Z Play jest teoretycznie mocniejsza bo ramka jest grubsza. Żeby tylko nie było, nie neguje, że jest to delikatny telefon, ot raczej ciekawostka, że jak się uda to wszystko można wyciąć nie używając do tego specjalnych narzędzi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moto Z ma tył z całkiem innego materiału, a środek w moto z to aluminium lotnicze, a w play bodajze plastik. Po za tym konstrukcja została sztucznie pogrubiona że względu na batesię, przez co Jest dużo w środku wolego miejsca, a sama konstrukcja traci na wytrzymałości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się, jest to dokładnie to samo wykonanie. Ramka jest aluminiowa jak w Z, a sam był w obu przypadkach to szkło. A grubość akurat jest na plus, bo teoretycznie właśnie trudniej ją wygiąć niż Z.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Są fony bez obsługi b20 ale to tylko jeden zakres z 4 obsługiwanych w kraju. Na wiosce może nie być lte, tak samo jak w jakimś podziemnym garażu czy wewnątrz budynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja, do liczyli VAT i opłaty celne, wyszło mnie drożej niż jakbym na allegro kupil z wysyłką z kraju. (w Chinach 400zl, w kraju 500zl a mnie wyszło 560zl gdzieś). Poza tym niedawno utworzono oddzielna jednostkę w UC właśnie na potrzeby paczek z chin z jakimś nowym skanerem, co pokaże zawartość paczki (w TV o tym było z tydzień temu).

Ale masz sklepy sprawdzone które gwarantują brak opłat celnych.

Telchina.pl, tam masz wszystko o zakupach z chin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaki sklep, ja brałem od jakiegoś kitajca że standardowa wysyłka singapour post. Gearbesty i inne takie powinny ogarnąc wysyłkę bez opłat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Huawei mate 10 w wersji lite. Jeśli nie będzie ci przeszkadzać trzeszcząca obudowa i słabe wykonanie to polecam xiaomi mi a2 lite. Duża bateria i fajny nowoczesny wygląd wyświetlacza z wcięciem przy głośniku rozmów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież o tu wbił, żeby reklamować to co ma w stopce. Już go zaraportowałem, mam nadzieję, że Mod zadziała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jestem, żeby wam opowiedzieć o telefonie, nie będą to tylko pierwsze wrażenia, a raczej bardziej użytkowanie po 2 tygodniach.

 

Co do pierwszych wrażeń - Wyciągnałem telefon i myślałem, że to atrapa. Tak cienkiego i lekkiego telefonu nigdy nie miałem w rękach. Co prawda czytałem czyjeś wrażenia, jednak nie mogłem się odeprzeć efektowi WOW. Telefon w mojej wersji (XT1650-05) Przyszedł zamiast z Moto Z Style Shell z słuchawkami i kablem transferowym, uważam że powinno być wszystko razem, ale to szczegół. Niestety przez ten szczegół nie mogę powiedzieć nic o głównym plusie telefonu - Moto Mods. Telefon przy pierwszym uruchomieniu (Tak samo jak przy trzech kolejnych) zaskoczył mnie czystością Androida (BTW telefon miał być z Androidem 7.1.1, a przyszedl z Oreo przez co byłem mile zaskoczony) i szybkością działania. Przesiadka z tak starego telefonu na Motke, która normalnie kosztuje 1 tys. złoty to szok, niebo a ziemia. Bateria o której jest tyle hejtu nie jest specjalnie zla, starcza mi na 1,5 dnia bez ladowania, a szybkie ladowanie wszystko rekompensuje. Telefon też ma niesamowitą wydajność, jak za taką cene. Spokojnie mi chodzi PUBG Mobile na średnich (Antutu 147 790). Genialne są gesty Moto, nieraz chcąc sprawdzic godzine na telefonie kolegi macham reka jak popapraniec :lol2:, nie byłem do nich przekonany jednak juz w pierwszym dniu wszytskie poznalem i sie ich nauczylem, a sa one niesamowicie wygodne.

Po dwóch tygodniach nic się nie zmieniło w sprawie wydajności i działania baterii, tył sie strasznie palcuje, jednakze mam etui i tego nie widac.

Dla kazdego szukajacego telefonu w tej cenie

"Lepszego telefonu nie znajdziesz".

Szczesciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i tak miało być ;) jeśli komuś nie przeszkadza bateria to ten telefon ma bardzo mało sensownych konkurentów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem i swierdzam... Że wyganiam żonę do banku po kartę kredytową :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem i swierdzam... Że wyganiam żonę do banku po kartę kredytową :E

Szkoda tylko, że koleś nie tylko spamuje, ale w dodatku nie pisze całej prawdy - te "kilka aktywności" to konieczność wydania 1500 zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że koleś nie tylko spamuje, ale w dodatku nie pisze całej prawdy - te "kilka aktywności" to konieczność wydania 1500 zł...

 

W ciągu trzech miesięcy, 500zl na miesiąc.

Nie dokonujesz płatności kartą na taką kwotę w miesiącu? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...