Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Buster95

Zestaw do 3000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, chciałbym prosić o pomoc przy złożeniu komputera bez monitora do 3000 zł, będzie on używany głównie do gier:) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wersji 6GB to trochę lepsza opcja od RX 580 4GB, szczególnie przy współpracy z Ryzenem. No ale trzeba dopłacić te 200 zł i tu pojawia się pytanie czy warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro nówki sztuki zaplombowane od sprawdzonego sprzedawcy XFX Radeon RX 580 GTS XXX Edition OC+ 8gb za 888zł w promocji. Są też za 850zl, ale tam kupilo tylko 12 osób, a ta za 888, az 42 osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, dziękuję wszystkim za pomoc. Zamówiłem zestaw jednak napotkał mnie mały problem tak więc ostatnie pytanie jakie do Was kieruję, to apropo karty graficznej. :)

 

Mianowicie zamówiłem polecaną przez Was: https://www.x-kom.pl/p/375361-karta-graficzna-amd-sapphire-radeon-rx-580-pulse-4gb-gddr5.html

 

Ktoś z obsługi x-komu zadzwonił, mówiąc iż nie jest dostępna i proponuje mi kartę:

https://www.x-kom.pl/p/361345-karta-graficzna-amd-gigabyte-radeon-rx-580-gaming-8gb-gddr5.html (w takiej samej cenie jak tamta - 950zł).

Na pierwszy rzut oka wygląda spoko, ale że jestem podejrzliwy i nieufny, postanowiłem się skonsultować, więc proszę raz jeszcze o podzielenie się przemyśleniami. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na spokjnie. Brać i tylko się cieszyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sapphire ma lepsze chłodzenie, ale jeśli Gigabyte w wersji 8GB dają w tej samej cenie to można brać - najwyżej pobawisz się w lekki undervolting.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, odebrałem komputer. Zainstalowałem system i sterowniki, komputer chodzi ok. 5 minut po czym wyskakuje blue screen z błędem clock_watchdog_timeout https://imgur.com/a/C5b7618

 

Blad widnieje pare sekund, ładuje się do 100% i sam się restartuje. Co to może być ? Temperatury w porządku. Pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie szukałem w internecie ten błąd i przyczyn może być kilka.

Generalnie jest to błąd teoretycznie powodowany przez procesor - w pierwszej kolejności zobacz, czy na pewno dobrze podłączyłeś piny od zasilacza do płyty głównej, czy wszystko jest w porządku, nigdzie nie ma luzów.

Część osób pisze, że może to być wina starych sterowników - może spróbuj sprawdzić, czy na pewno zainstalowałeś najnowsze.

Nie jestem jednak ekspertem od bluescreenów, dlatego może ktoś inny pomoże lepiej niż ja.

Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...