Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SzoxiG

Zwarcie dwóch pinow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio mailem chęć pograc na kompie. Więc, podchodzę, włączam kompa i co? Przycisk Power kompletnie się zacial. Prawdopodobnie przez kabelki bo już się tak zacinal od dobrego roku ale tym razem na amen. Czytałem co nieco, że można włączyć kompa poprzez zwarcie dwóch pinow na płycie głównej odpowiadających za oddalenie kompa. Więc zdjalem boczna obudowę, popatrzylem tak po tej płycie i kuzwa, nie widze tego czego szukam. Wiem że muszę odpiac najpierw kabelek jakiś i właśnie teraz zaczyna się Wasza rola. Proszę o wskazanie który kabelek mam odpiac i które piny ze sobą zewrzec. Model płyty to GIGABYTE GA-H81M-S1. Dodam natomiast może jeszcze, że na dole płyty jest napis F_PANEL i jakąś tabelka. Wydaje mi się, że może chodzić o kabelek z tej strony. Pozdrawiam oraz czekam na szybką odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze dotykam srubokrętem gdzie popadnie, nawet nie patrze w które miejsce i jakoś udaje sie uruchomić :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście mam nadzieję, że ograniczasz się wyłącznie do złącza front panel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...