Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Goxilih

Gtx 1070 ti czy 1080

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, która kartę rozsądniej byłoby wybrać GeForce GTX 1080 G1 Gaming około 2 lat gwarancji (nie była w koparce za 1600) czy może msi gtx 1070ti gaming również na gwarancji 2 letniej w cenie 1400 zł ta karta pracowała już w koparce gwarancja że sklepu alsen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, która kartę rozsądniej byłoby wybrać GeForce GTX 1080 G1 Gaming około 2 lat gwarancji (nie była w koparce za 1700) czy może msi gtx 1070ti gaming również na gwarancji 2 letniej w cenie 1400 zł ta karta pracowała już w koparce gwarancja że sklepu alsen

 

To tu masz od użytkownika z forum zacznie lepszy wariant MSI GTX 1080 Gaming X za 1700zł nie kopała podobno i z gwarancją.

http://forum.pclab.pl/topic/1267071-MSI-GTX1080-GAMING-X-GW/page__p__15328349__fromsearch__1entry15328349

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam że odbiór osobisty wuec szukam w okolicy, a w okolicy mam to co wyżej, ewentualnie 1080 armor też na gwarancji i 1700

 

Plus jeszcze 1080ti gaming oc za 2200 od znajomego na gwarancji do stycznia 2021

 

Tylko nie wiem czy warte dopłaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam że odbiór osobisty wuec szukam w okolicy, a w okolicy mam to co wyżej, ewentualnie 1080 armor też na gwarancji i 1700

 

Plus jeszcze 1080ti gaming oc za 2200 od znajomego na gwarancji do stycznia 2021

 

Tylko nie wiem czy warte dopłaty

To niech Ci znajomy po znajomości zejdzie z ceny do 2k :E i bierz śmiało :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy do jakiego CPU to 1080ti? Natomiast możesz łykać armora powinno być to to samo co Gaming X -1 Heatpipe i bios z przycietym powerlimitem. Mam armora 1070ti z biosem od wersji Titanium/Gaming X i buja się to nieźle po UV chłodzenie daje bardzo radę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy do jakiego CPU to 1080ti? Natomiast możesz łykać armora powinno być to to samo co Gaming X -1 Heatpipe i bios z przycietym powerlimitem. Mam armora 1070ti z biosem od wersji Titanium/Gaming X i buja się to nieźle po UV chłodzenie daje bardzo radę

Nie ma za mocnych kart, są tylko nie w pełni wykorzystane :E kiedyś procka można zmienić. (BTW. są jaki lepsze BIOSy do GTX1080 Windforce III OC? Nigdy nie sie w to nie bawiłem, warto?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...