Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Glutek7

paznokcie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, proszę o radę w typowo kobiecym temacie: gdzie można kupić jakieś fajne produkty do zdobienia paznokci. Widziałam zdjęcia paznokci z piękną wielobarwną poświatą - wiecie czym uzyskać taki efekt? Polecicie coś?

Edit: Na innym forum polecono mi tę stronkę https://www.pieknepaznokcie.eu/?pl_pylki-efekty-indigo,37 warto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdobienie paznokci to juz kwestia indywidualna. Mam rozumiec, ze korzystasz ze zwyklych lakierow? Ja sobie z nimi dalam jakis czas temu spokoj poniewaz nie oferowaly satysfakcjonujacych mnie rezulatatow. Pod wzgledem wyboru kolorow i ich intensywnosci. Dzieki mojej znajomej z pracy odkrylam hybrydy .. nie mam zamiaru zmieniac ich na nic innego. Wygrywaja tutaj zdecydowanie trwaloscia dzieki czemu mam spokoj na dlugie tygodnie. Ona jest na tyle zaawansowana, ze kupila sobie caly sprzet do ich robienia :) Odnosnie samego przedluzania to jesli nie orientujesz sie jak to zrobic we wlasnym zakresie .. to caly proces masz opisany chociazby tutaj - https://www.indigo-nails.com/blog/pl,przedluzanie-paznokci-hybryda-krok-po-kroku.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj w Hebe widziałem takie lakiery. Później to tylko kwestia dodatkowych warstw tego całego czegoś, co się kladzie później na lakier dla zabezpieczenia i połysku. lakier hybrydowy się to zwie, czy jakos tak.

 

aha, żeby nie było, żona sobie sama szpony robi ;)

 

coś tego typu

i-neonail-lakier-hybrydowy-andromeda-6ml.jpg

product-5454.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petru nie angażuj się. To zwykła reklama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, odpowiadałem zanetazajac ;)

a ze byłem akurat na świeżo w temacie to mi się z automatu odpowiedziało. SpamLabMode On :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o kolor czy ram rodzaj samego lakieru a nie producenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.02.2019 o 01:42, Petru23 napisał:

Chodzi mi o kolor czy ram rodzaj samego lakieru a nie producenta.

 

Firma ma tutaj bardzo duże znaczenie, bo lakier hybrydowy lakierowi hybrydowemu nierówny.Są rzadsze, są gęste. Są lepiej kryjące, są gorzej. Miałam akurat te dwa dokładnie od Neonaila i krycie bylo takie sobie.

O wiele lepszy jest taki na przykład Reforma:

https://reforma-polska.com/gel-polish-cover-base-incognito-10ml.html

I lakier Incognito. Jest to kolor jasny, aczkolwiek kryje bardzo dobrze. 

zdjecie-md--galactica-gel-polish--fa_8352_fa37d43.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...