Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SharkKk

OC Ramu ddr2-potrzebna pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Zakupiłem radiatory do swoich stockowych pamięci ram. Standardowe napięcie jest równe 1.8. Pojawia się pytanie: czy przy 2.0 i więcej nie będzie problemu? Dodam, że są to low-profile ramy do samsunga 800 mhz. Moje minimum to 1066. Proszę o rady i wskazówki.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do takiego sprzętu najlepszym termometrem jest palec, jeżeli poczujesz że będzie się jarać jest ok:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radę mogę mieć tylko taką, że czas na przesiadkę.

Poważnie, kręcenie czegoś takiego to strata czasu, a dokupowanie czegokolwiek to wyrzucanie pieniędzy w błoto.

Sprzedać to, dołożyć stówkę i będzie jakiś poleasingowiec, który da sobie radę przynajmniej z netem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radę mogę mieć tylko taką, że czas na przesiadkę.

Poważnie, kręcenie czegoś takiego to strata czasu, a dokupowanie czegokolwiek to wyrzucanie pieniędzy w błoto.

Sprzedać to, dołożyć stówkę i będzie jakiś poleasingowiec, który da sobie radę przynajmniej z netem.

Dziwne, z tą konfiguracją przechodziłem Wiedźmina 3 i nie narzekałem..

Gdybym miał luźne 3000 zł to może i bym się o to martwił, ale pytam o to, co mam.

 

Wskazówki OC czego i na czym?

OC Ramu, tak jak pisałem. Płyta to Asus P5GL-pro (Chipset P45) i procek Intel Core 2 quad Q9400 (3.2 Ghz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Płyta to Asus P5GL-pro (Chipset P45) i procek Intel Core 2 quad Q9400 (3.2 Ghz)

Nie ma takiego modelu płyty. Jest P5QL-PRO i jak widać ma chipset P43 Mój link. Taką masz? Więc masz w biosie ustawione taktowania FSB i RAMU na sztywno. Ustawiałeś jeszcze jakieś inne taktowania czy napięcia na sztywno przy tym FSB 400MHz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...