Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Zitr0n3x

Upgrade komputera

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym wymienić kartę graficzną na nową. Na oku mam gtx 1060 3 gb, lecz nie wiem czy będzie pasować do mojego komputera. Tutaj jest specyfikacja mojego komputera: https://www.komputronik.pl/product/281150/komputronik-sensilo-cx-200-e008-.html . Mój budżet to +/- 650 zł , więc szukam tylko używanych kart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie ok, jest jeszcze nowy Radeon rx570 4GB Asus za 619zl w x-kom ale twój zasilacz mógłby nie wyrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że bym do gtx 1060 potrzebował również przejściówki (bodajże to jest molex na 6 pin). I czy mój zasilacz (Chieftec 350W GPA-350S) da radę do gtx 1060 3gb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z gtx1060 3GB poradzi sobie. Jak nie masz takiej wtyczki w zasilaczu to będzie potrzebna taka przejściówka. Teraz lepiej cenowo wychodzą rx570 4GB tylko one potrzebują wiećej prądu i tutaj nie wiadomo jakby działał twój zasilacz. Możliwe, ze tez dałby rade ale tutaj jest znak zapytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Teraz kwestia z jakiej firmy wybrać tego gtx'a 1060 ? (Gigabyte, MSI, Zotac, Evga....?) I czy między nimi są jakieś ogromne zmiany w liczbie fps'ów, jeżeli zamiast powiedzmy MSI wezmę Gigabyte ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupujesz używkę to najważniejsza jest gwarancja z dużego sklepu, a nie producent. Fajnie jak karta ma tryb pasywny. Dwa wentylatory miłe widziane, wtedy karta najczęściej ciszej pracuje. Mam w domu kompy z Zotac i inno3d z 1 wentylatorem i nie są jakies przesadnie głośne. Inno3d dodatkowo ma tryb pasywny. Patrz na cenę i gwarancje. Jak coś wybierzesz to wrzuć tutaj propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...