Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

XnIcRaM

Dziwny problem z myszką

Rekomendowane odpowiedzi

Mam bardzo dziwny/irytujący problem z myszką. Mam myszkę Bloody Gun3 V7. Problem jest taki że myszka działa ale nie zawsze we wszystkich oknach. Na przykład teraz w oknie Chrome mysz działa bez problemu, prawy klik, lewy klik dwuklik, mogę w oknie wszystko kliknąć mogę okno przesuwać po ekranie generalnie zero problemów. Uruchamiam kalkulator (systemowy) mogę okno przesuwać ale kompletnie nie reaguje na klikanie, lewym, prawym, dwuklik - nic. Uruchamiam TeamSpeak 3 mogę w oknie wszystko klikać ale nie mogę okna przesunąć (łapiąc myszką za górną belkę). Uruchamiam teraz Edge i w tym oknie myszka działa bez zarzutu. Przełączam się z powrotem na kalkulator i jak pisałem wyżej okno kalkulatora mogę przesunąć ale nie mogę w nim nic kliknąć (bez problemu mogę obsługiwać okno z klawiatury). Po kilku minutach takie przełączania się między oknami problem tak nagle jak się pojawił tak nagle znika i myszka działa we wszystkich oknach bez problemu, niestety za jakiś czas w najmniej oczekiwanym momencie myszka znów zacznie świrować (dzieje się tak dosyć często). Nie mam drugiej myszki czy to możliwe żeby to był problem z myszką czy to raczej coś z systemem (mam Windows 10 Proffesional - Oryginalny)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...