Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pc1a2ab2

Słuchawki douszne do około 150 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :D

 

Szukam słuchawek dousznych do 150 zł, do słuchania muzyki z Sandisk Sansa Clip (Sansa Clip). Mam w nim wgrany Rockbox (ale nie słucham tam rocka ani cięższych brzmień, także słuchawki nie do tego typu muzyki bym potrzebował).

 

Wcześniej miałem długo i wielokrotnie:

1) Philips SHE3590

2) Panasonic RP - HJE125e

oba mi siedzą, ale chyba minimalnie bardziej Philips z tego co pamiętam, ale to nieznaczna różnica, podoba mi się że nie przekłamują i są wyważone, mają względnie ciepłe brzmienie.

 

Miałem jeszcze brainwavz ale chyba średnio mi siedziały z tego co pamiętam. Takie bez powera i chyba zbyt dużo bassu, chyba.

 

Polecicie jakieś lepsze do 150 zł?

Z nausznych mam JBLe J88 podłączone pod DACa FiiO Olympus 2 i w tym zestawie też podoba mi się ciepło i nieprzekłamanie większe w żadną stronę.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem Philips SHE3590, zdecydowanie ciepłe brzmienie. Skusiły mnie one do marki Nuforce, i w tym budżecie polecam ich modele jeżeli jesteś fanem "ciepłego brzmienia".

Panasonic RP nie robiły na mnie takiego wrażenia (w tym przediale cenowym :D), nie brałem ich nigdy pod uwagę.

 

W drugą stronę i też w tym budżecie ale z jaśniejszym dźwiękiem polecam poszukać czegoś od KZ, w tym przedziale znajdą się nie dość, że konstrukcje wieloprzetwornikowe, to jeszcze z armaturą. Polecam, jak na swoją cenę zaskakują brzmieniem.

 

Z pełniejszych to może coś od Sennheiser? SoundMagic od lat jest na rynku i w tej cenie to dalej mocny konkurent.

 

Do żadnych z w/w nigdy nie używałem żadnego wzmacniacza, dałem się raz nabrać i zwyczajnie go nie potrzebuję.

Moim zdaniem, jeżeli podoba Ci się choć trochę dźwięk Philipsa, to zdecydowanie bierz, mi się udało je kupić za 33 zł w MM i korzystałem z nich intensywnie przez ok. pół roku, dopóki nie zniszczyłem kompletnie kabla a potem jack'a, przez cały ten czas ani razu nie myślałem o przesiadce, niestety czasy się zmieniły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę zakładał nowego tematu, więc tutaj zapytam. Jakie polecacie słuchawki douszne do ok 100zł? Wcześniej używałem Creative EP-630 lecz ostatnio padła mi lewa słuchawka i szukam czegoś innego. Muzyki słucham na telefonie Xiaomi Redmi 4x.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.morele.net/sluchawki-brainwavz-delta-black-comply-t400-648914/

https://www.sluchawkomania.pl/sluchawki-dokanalowe/fiio-f1-douszne-sluchawki-z-mikrofonem.html

 

dobry stosunek jakości do ceny i jakość dźwięku na zadowalającym poziomie nie sa za basowe i scenę maja dość szeroką

Będą lepszą alternatywą do EP-630? bo to już 3 raz te Cretive'y mi się psują, że przestaje działać jedna ze słuchawek, widocznie problem z kablem, który lubi się plątać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci że nie ma porównania do tego modelu kiedys miałem jakies creative i były tylko basowe, dodatkowo kazdy model z kablem wczesniej czy pozniej ma ta przypadłość że kabel przy jacku przerywa wiec oddajesz na gware ale myslę że byłbys zadowolony z tych modeli. Poczytaj na audiofanatyk recki słuchawek do 100-200-500 itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci że nie ma porównania do tego modelu kiedys miałem jakies creative i były tylko basowe, dodatkowo kazdy model z kablem wczesniej czy pozniej ma ta przypadłość że kabel przy jacku przerywa wiec oddajesz na gware ale myslę że byłbys zadowolony z tych modeli. Poczytaj na audiofanatyk recki słuchawek do 100-200-500 itp

Czy warto dopłacić 30zł i kupić FiiO F3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie wydaje, że tak ale poszukaj u sobie w miescie sklepy które maja duzo słuchawek na odsłuchy coś jak mp3store

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...