Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Damianowo

Redmi note 6 pro 4/64gb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kusi mnie żeby kupić xiaomi redmi note 6 pro - 4 gb ramu i 64 gb pamięci.

Czy ma ktoś ten telefon i może się wypowiedzieć na jego temat jak mu się sprawuje itp itd :)

 

Porównywałem go do Mi 8 lite lecz note bardziej mnie urzekł.

Lub jakiś inny model do 1000 zł. chce coś tak od 6 cali ekran. i nie chce żeby był to jakiejś marki typ honor czy kurger&matzy. Xiaomi,Samsung,sony,hauwei.

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież honor to Huawei i takiemu xiaomi to do honora jeszcze wiele brakuje.

Na czym Ci zależy? Aparat bardzo istotny?

Bardzo dobrą oferta w cenie 1000zl ma Asus - zenfone Max pro m1.

Poza tym moto g6plus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale porównując xiaomi do samsunga to płacę za markę dlatego go wolę.

 

Zależy mi na ekranie głównie , chce tak min. te 5,99cala + (dobrze jakby był bezramkowy jak ten note), apart jak aparat żeby nie był słaby, dobra bateria i procek żeby te 8 rdzeni miał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moto g6 plus jest za 1000zl. Dalej już nie szukaj tylko kupuj, póki jest promocja.

 

Edit

Ew ten zenfone Max pro m1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W promocji x-kom jest teraz tez HTX U Ultra za 899zł https://www.x-kom.pl/p/451978-smartfon-telefon-htc-u-ultra-4-64gb-lte-czarny.html

 

Przecież honor to Huawei i takiemu xiaomi to do honora jeszcze wiele brakuje.

Na czym Ci zależy? Aparat bardzo istotny?

Bardzo dobrą oferta w cenie 1000zl ma Asus - zenfone Max pro m1.

Poza tym moto g6plus

Chyba pierwszy raz się z tobą nie zgodzę :) Wybrane modele Xiaomi uważam za lepsze niż Honory w równej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W x-kom jest też Moto Z2 Play za 899 zł, dobra cena jak za ten telefon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi 8 lite lepsze od Honor Play? :hmm:

To nie ta sama półka smartfonów ale Xiaomi mi8 lite lepszy od Honor 10 lite, chociaż Honor 10 lite ma ciekawszy design.

Mi 8 lepszy od Honor 10.

Xiaomi Black Shark (1400zł Goldway) lepszy od Honor Play.

Czym niżej tym większa przewaga Xiaomi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie ta sama półka smartfonów ale Xiaomi mi8 lite lepszy od Honor 10 lite, chociaż Honor 10 lite ma ciekawszy design.

Mi 8 lepszy od Honor 10.

Xiaomi Black Shark (1400zł Goldway) lepszy od Honor Play.

Czym niżej tym większa przewaga Xiaomi.

 

 

co ty w ogóle porównujesz

xiaomi ma większe pole do popisu w portfolio i nie mają swoich "konkurentów" od Honora tak jak w przypadku innych marek - a sama w sobie ogólnikowa jakość, wsparcie po zakupowe czy serwisy to honor bez wątpienia wygrywa.

 

co najwyżej można Mi 8 lite (1300zł w czasie premiery) równać do honora 8x (1300zł w czasie premiery)

honor 10 to coś pomiędzy xiaomi serią Note a Mi... Wszystko się opiera w cenie, którą można dostać - a jak wiadomo, ceny chińczyków można sobie znaleźć od dupy strony czyli chin - a honory są oficjalnie na Europę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj, patrz też na zastosowane podzespoły, bo dopiero one plus cena pozwalają w miarę równo wypozycjonować smartfony obydwu firm. Ogólnie dla mnie Honor jest niżej Xiaomi ale każdy może mieć przecież własne spojrzenie. Inaczej nie dałoby się dyskutować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj, patrz też na zastosowane podzespoły, bo dopiero one plus cena pozwalają w miarę równo wypozycjonować smartfony obydwu firm. Ogólnie dla mnie Honor jest niżej Xiaomi ale każdy może mieć przecież własne spojrzenie. Inaczej nie dałoby się dyskutować :)

 

patrzę na statystyki napraw xiaomi i honorów. W tym roku Huawei/Honor oscyluje w granicy 9% a xiaomi 16% - a huawei się więcej sprzedaje, także cóż..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrzę na statystyki napraw xiaomi i honorów. W tym roku Huawei/Honor oscyluje w granicy 9% a xiaomi 16% - a huawei się więcej sprzedaje, także cóż..

Mate 20 Pro zapewne sprawi, że Huawei się zbliży do Xiaomi w tym % zapewne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrzę na statystyki napraw xiaomi i honorów. W tym roku Huawei/Honor oscyluje w granicy 9% a xiaomi 16% - a huawei się więcej sprzedaje, także cóż..

Czytełeś? Huawei i ZTE szpiegują - ostrzega czeski urząd ds. bezpieczeństwa cybernetycznego https://www.telepolis.pl/wiadomosci/sprzet/huawei-i-zte-szpieguja-ostrzega-czeski-urzad-ds-bezpieczenstwa-cybernetycznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytełeś? Huawei i ZTE szpiegują - ostrzega czeski urząd ds. bezpieczeństwa cybernetycznego https://www.telepolis.pl/wiadomosci/sprzet/huawei-i-zte-szpieguja-ostrzega-czeski-urzad-ds-bezpieczenstwa-cybernetycznego

 

 

a myślisz, że takie firmy jak xiaomi czy oneplus to nie? Zamiast siać ferment poczytaj na jakiej zasadzie działa cały aj-waj z huaweiem i zte.

Obydwie firmy nie mogą się dogadać z ameryką, ameryka atakuje chiny a chiny atakują amerykę. Ameryka ma mocniejsze sociale i zaczynają walkę od tej strony.

 

Dla twojej wiadomości - T-Mobile praktycznie rozbudowało swoją sieć o patenty Huaweia - z tego usługodawcy też przestaniesz używać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie używam t-mobile. To nie ferment, to fakty. Testowałem huawei od ich początku w Polsce, to były totalne crapy, których nikt nie chciał. Przestałem brac od nich telefony do testu, bo szkoda było mi na nie czasu. Nagle, z dnia na dzień dostali olbrzymia kasę na marketing i rozwój, jak po dotknięciu czarodziejskiej różdżki. Sytuacja jak najbardziej prawdopodobna, a nie ferment.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie używam t-mobile. To nie ferment, to fakty. Testowałem huawei od ich początku w Polsce, to były totalne crapy, których nikt nie chciał. Przestałem brac od nich telefony do testu, bo szkoda było mi na nie czasu. Nagle, z dnia na dzień dostali olbrzymia kasę na marketing i rozwój, jak po dotknięciu czarodziejskiej różdżki. Sytuacja jak najbardziej prawdopodobna, a nie ferment.

 

poczytaj sobie na temat pułapki tukidydesa i porównaj to do teraźniejszej sytuacji huaweia i ameryki. Połącz fakty.

Co nie zmienia faktu, że większość oferty od Huaweia to crap.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdze, ze USA nie stoi za nagłośnieniem sprawy. Mówię tylko, ze sytuacja jest bardzo prawdopodobna obserwując nagły rozwój tej firmy z niczego do światowego potentata. Apple tez szpieguje dla CIA. Nie mówiąc już o teoriach, ze android powstał we współpracy ze służbami USA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kisne xD od polecania telefonu do teori spiskowych, po ksenofobiczne teksty

poleci pare warnow pewnie :E

 

ogolnie ja zawsze w danej kwocie cos polecam, uwazam ze xiaomi ma dobry stosunek do ceny, ogolnie na budzetowcach buduje sie marke, a wiadomo ze honor/huawei pakuje najgorsze guano do najtanszych telefonow, czesto nie mozna ich nazwac smartphonami tak dlugo odpalaja aplikacje albo sie tna niemilosiernie, co nie znaczy ze xiaomi z takim redmi 5a jest lepsze choc za 500zl dziala to calkiem niezle, tylko te zdjecia ehhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kisne xD od polecania telefonu do teori spiskowych, po ksenofobiczne teksty

poleci pare warnow pewnie :E

 

ogolnie ja zawsze w danej kwocie cos polecam, uwazam ze xiaomi ma dobry stosunek do ceny, ogolnie na budzetowcach buduje sie marke, a wiadomo ze honor/huawei pakuje najgorsze guano do najtanszych telefonow, czesto nie mozna ich nazwac smartphonami tak dlugo odpalaja aplikacje albo sie tna niemilosiernie, co nie znaczy ze xiaomi z takim redmi 5a jest lepsze choc za 500zl dziala to calkiem niezle, tylko te zdjecia ehhh

 

 

przede wszystkim xiaomi ma genialną politykę sprzętu. Masz 500zł, kupujesz xiaomi 6a - telefon działa jak rakieta (w porównaniu do innych średniaków 2018 w tej kasie) Nikt nie zwraca uwagę na wysoki sar, ekran wyginający się po mocniejszym naciśnięciu, beznadziejne głośniki, ziemniakowy aparat czy wysoką awaryjność. Masz telefon za kilka stówek który sie nie zacina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...