Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Fangiseek

Komputer coś nie działa

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć forumowicze posiadam problem o tuż to komputer mojego kolegi

I5 2400

Acer Q67H2-AM

2x4gb patriot 1333mhz

R9 280x 3gb od asusa

zasilacz 500w od Akygi

Problem jest w tym że przy odpalaniu gry Fortnite barwy gry z normalnych robią sie co najmniej jak po jakiś grzybkach :P gra się ładuje i po końcu ładowania ładuje sie jescze raz na różne kolory niestety nie załącze screena ponieważ screen wygląda normalnie a patrząc na monitor nie normalnie od czego może być ten problem .

ps stało się to po zainstalowaniu nowych sterownikow do karty

Dzięki pozdrawiam :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć forumowicze posiadam problem o tuż to komputer mojego kolegi

 

To raczej kolega ma problem, a nie Ty. Tak na marginesie, to na tym forum nie jestem długo, a widziałem już mnóstwo tematów pisanych w imieniu "kolegi". Tak się zastanawiam, co z tymi "kolegami" jest nie tak. Czy są niepiśmienni, sami nie potrafią opisać swojego problemu, a może nie mają internetu? Dziwne.

Wracając do tematu - problemem może być monitor, albo karta. Zanieś swój monitor do kolegi i sprawdź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega pyta, dla czego sterowniki nie zostały przywrócone do starej wersji? skoro stało się to po zmianie sterowników. :E Kolega mówi też, że twój kolega, może tez sprawdzić kartę na twoim komputerze, by wykluczyć uszkodzenie karty, jeśli zmiana sterowników nie pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej kolega ma problem, a nie Ty. Tak na marginesie, to na tym forum nie jestem długo, a widziałem już mnóstwo tematów pisanych w imieniu "kolegi". Tak się zastanawiam, co z tymi "kolegami" jest nie tak. Czy są niepiśmienni, sami nie potrafią opisać swojego problemu, a może nie mają internetu? Dziwne.

Wracając do tematu - problemem może być monitor, albo karta. Zanieś swój monitor do kolegi i sprawdź.

Kolega ponieważ nie zna się wogóle na komputerach nie potrafi nawet opisu specyfikacji znaleźć ;) nie spinaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Akyga 500W + R9 280x to nie jest dobre połączenie więc stawiam na usterkę GPU albo PSU jeśli zainstalowanie starszych sterowników nie rozwiąże problemu. Problem jest tylko w jednej grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akyga 500W + R9 280x to nie jest dobre połączenie więc stawiam na usterkę GPU albo PSU jeśli zainstalowanie starszych sterowników nie rozwiąże problemu. Problem jest tylko w jednej grze?

Tak problem tylko w tej jednej grze :/ zainstalowałem stare sterowniki przy okazji podczas korzystania z pc czasami wyskakują takie przejścia jak w starych telewizorach przy wyłączaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...