Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Teo88

Karta sieciowa Broadocm BCM94313HMG2L wyłącza się

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Na wstępie chciałbym się przywitać, z racji, że to mój pierwszy post na forum.

 

Od jakiegoś czas mam problem z kartą sieciową Broadocm BCM94313HMG2L w laptopie Acer Aspire E1-571.

 

W domu łączę się po WiFi z netem, poprzez router z T-mobile.

 

Z dobry rok było wszystko ok, niestety ostatnio ni z tego ni z owego tracę połączenie z internet - na pasku zadań, przy ikonce sieci pojawia się czerwony krzyżyk i komputer nie widzi zarówno mojej sieci domowej jak i wszystkich sąsiednich. Nie ma opcji połączenia przez Wifi, jakby karta się wyłączyła.

 

Pomaga tylko restart kompa.

 

Przeinstalowałem sterowniki na najnowsze poprzez program Slimdrivers, odhaczyłem opcje wyłączania urządzenia w opcjach zasilania, oraz przeskanowałem kompa antywirusem i programem anty malware.

 

NIC to nie dało, kupiłem więc nową kartę, identyczną. Ku moje zdziwieniu problem się utrzymuje.

 

Będę wdzięczny za porady i podpowiedzi, co jeszcze sprawdzić/zrobić bo nie mam już pomysłu o co tu chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najszybciej to sciagni jakiegos linuxa live albo windowsa live i zobacz czy to wystepuje, popracuj na nim chwile, neta poprzegladaj, jesli nie to najlatwiej bedzie system zreinstalowac :D

jesli dodawanie/usuwanie sterownikow nie pomoglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...