Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kozak2018

Windows 7 Service Pack

Rekomendowane odpowiedzi

Windows 7 „Service Pack 2” już dostępny do pobrania!

https://www.chip.pl/2016/05/windows-7-201eservice-pack-2201d-juz-dostepny-do-pobrania/

Czy istnieje jakiś nowszy service pack do Windowsa 7 co ten co był wydany 2 i pół roku temu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak długo będziesz liczył na wsparcie tego trupa co to ma już 10 lat? XP wiecznie żywe, teraz 7mka....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To żem się naaktualizował

 

Potrzebne mi aktualizacje i gdy podłączam internet to często ale nie zawsze robi się podwójne menu start i jakieś kolorowe paski się robią i gdy się z Windows Update pobierze aktualizacje to zamiast tego znika menu start i zostaje tylko kółko na dole po lewej stronie.

Na drugim komputerze na wsi brakuje dostępu do internetu i bym go jakoś chciał najnowszym service packiem doładować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To żem się naaktualizował

 

Potrzebne mi aktualizacje i gdy podłączam internet to często ale nie zawsze robi się podwójne menu start i jakieś kolorowe paski się robią i gdy się z Windows Update pobierze aktualizacje to zamiast tego znika menu start i zostaje tylko kółko na dole po lewej stronie.

Na drugim komputerze na wsi brakuje dostępu do internetu i bym go jakoś chciał najnowszym service packiem doładować

 

 

 

 

 

"Wez że se z WSUS Offline Update skorzystej" :lol2:

Mój link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...