Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

p0eta

Jaki chińczyk do 300 pln - niskie wymagania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam telefonu dla mamy żeby wymienić jej fatalnie wybrany jakiś myphone który ma problemy już w momencie odblokowywania się na coś lepszego.

Szukam po taniości jako że wymagania są niewielkie, jedynie dzwonienie/sms'y/zdjęcia, kompletnie nic więcej. Żadnych facebooków, gier, jakichkolwiek aplikacji do czegokolwiek.

 

Do wyboru z używek w okolicy mam przykładowo:

Xiaomi Redmi 3S 270 pln

Xiaomi Redmi 4A 300 pln

Xiaomi Redmi 4X 350 pln

 

Szukalem tylko Xiaomi bo popularne i jest tego dużo. Czy między nimi w zastosowaniach podanych wyżej będzie jakakolwiek różnica czy brać najtańszy jaki jest i szlus?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych co wymieniłeś to Redmi 4X.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej, udało mi się znaleźć taniej tego 4X, pytanie tylko zanim pojadę go obejrzeć czy tam są jakieś różnice w dystrybucjach chińskich i global, jest opcja że nie będzie działać LTE albo coś w ten deseń? Pytam bo nie siedzę w temacie a chce wiedzieć o co ewentualnie dopytywać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukaj leeco/coolpad cool 1 dual lub z obsługą b20 leree. Po 100$ idzie kupić nowe, uzywki po 300-350zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej, udało mi się znaleźć taniej tego 4X, pytanie tylko zanim pojadę go obejrzeć czy tam są jakieś różnice w dystrybucjach chińskich i global, jest opcja że nie będzie działać LTE albo coś w ten deseń? Pytam bo nie siedzę w temacie a chce wiedzieć o co ewentualnie dopytywać :)

Pewnie były wersje z B20 i bez B20, niestety jak mają wgrane ROMy Global to nie da rady ich rozpoznać. LTE w każdym przypadku będzie działać, tylko najwyżej bez pasma B20.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak szukasz używanego smartfona w tej cenie to chyba lepiej Moto G5, one wszystkie mają B20 i wymienną baterię. Wydajność taka sama jak Redmi 4x.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to do użytku na wsi ale 99% czasu internet po wifi. Kupiłem już to Redmi 4X za 3 stówki w ładnym stanie, taniej niczego lepszego na OLX/Allegro w okolicy nie znalazłem a i czekać mi się nie chciało bo wykorzystam okazję i wrzucę pod choinkę w ramach prezentu.

Dzięki za pomoc Panowie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka wersje Redmi 4x kupiles? Allegro czy OLX?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • No sondaże dla konfy historycznie wahały się od 2% do 15% więc i tak znacznie lepiej niż lewica która 10% to miała w peaku i to też krótko.  No ja właśnie o tym, że co pojawi się nowa partia, która nie jest zbieranką starych komuchów to jest zaraz marginalizowana, szczuta itd. Wszystkie prawdziwe środowiska prawicowe nigdy nie mogły zaistnieć. Udało się im przetrwać dopiero jako konfederacja i to tylko wtedy kiedy głosili radyklane hasła. Inni nie mają przebicia. A jeśli się jakoś przebiją delikatniej to zaraz jest wchłaniane przez resztę, np. nowoczesna, kukiz. Zobaczymy co z Hołownią, ale jak mam obstawiać to w przypadku spadku do poparcia do ok 5% będą wchłonięci przez PO. Prawdopodobnie cały ten system jest zgnity, zaczynając od góry, kończąc na zwykłych szarych ludziach dla których jest tylko PIS i PO, stąd taka sytuacja.
    • Troche źle to napisałeś. Samoobrona i LPR jako partie istnieją do dzisiaj, tylko są w zasadzie planktonem. Dodatkowo Samoobrona jakoś się łączyła i dzieliła po drodze, nawet wystawiła kandydatów w jednym okręgu w samorządowych. A LPR zdaje sie poparła Hołownię. Choć nikogo to nie obchodziło, sam musiałem wygooglować PiS wchłonął elektorat Samoobrony i LPR, a nie same partie. Choć mam w rodzinie takiego wujka o dziwnych poglądach, co był kiedyś za Samoobroną (miał też okres fascynacji Łukaszenką btw) i nie wiem na kogo głosuje teraz i boje się nawet spytać, ale wiem, że na pewno nie na PiS, bo "Kaczyński kazał zamordować Leppera". Ale weź, tak samo można napisać, że metro w Warszawie chcieli budować jeszcze przed wojną. Tylko, że to ładnie wygląda w artykule historycznym, ale tamte przedwojenne plany nie mają nic wspólnego z metrem dzisiaj. Tak samo plany z lat 70 nie mają nic wspólnego z sytuacją obecną, zmieniło się prawie wszystko, od rynku lotniczego, trendy, technologie, po uwarunkowania geopolityczne.
    • Szanowni Państwo Proszę o rabat na link Dziękuje.  
    • Witajcie, No właśnie, jak to wyłączyć ? Próbowałem tych sposobów, które znalazłem w necie, ale to nie działa. On dalej się łączy i pobiera. Windows 10 Pro, 22H2, komp 19045.4170 Jak trzeba pogrzebać w rejestrach, to pogrzebię. Pozdrawiam,
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...