Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

adriuns

Zakup GTX 1080

Rekomendowane odpowiedzi

6 sztuk, bankowo z koparki, uciekaj i szukaj innej oferty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta po koparce. Warto sprawdzic z jakiego sklepu ma gwarancję. Uciekać nie trzeba, chyba, że to jakiś wybuchowy model.... Kwestia ceny jest ważna, czy nie ma czegoś tańszego od jakiegoś prywatnego użytkownika, oczywiście z tak samo dluga gwara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten GTX1080 GameRock z gwarancją od morele powinien być w porządku, ale ta z forum tez Okej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brać tego z forum.

Jak coś pójdzie nie tak, to go znajdziemy i do paki :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1700zl za 1080 to slaba cena i to 2letnia, za chwile wyjdzie rtx 2060 z wydajnoscia ciut wieksza niz 1070, nowka na gwarancji, patrzac na to ze 2070 kosztuje 2299zl to ponizej 2k kupi nowa karte a premiera juz niebawem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Turing poniżej 2070 to żadna karta.

1080 jest teraz najlepszą okazją, używany na gwarancji.

Ale jak kto woli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1700zl za 1080 to slaba cena i to 2letnia, za chwile wyjdzie rtx 2060 z wydajnoscia ciut wieksza niz 1070, nowka na gwarancji, patrzac na to ze 2070 kosztuje 2299zl to ponizej 2k kupi nowa karte a premiera juz niebawem.

 

Słaba cena ? A co ci daje ten demon wydajności za 2299 z wykastrowaną sekcją zasilania bo jak sądzę piszesz o MSI RTX 2070 Armor

Zobacz jaka to bida

https://proclockers.com/reviews/video-cards/msi-geforce-rtx-2070-armor-8g-gpu-review/page/0/4

Czego brakuje na tym obrazku :E

MSI_2070_Armor8G_36-665x443.jpeg

 

Referent od Nvidii ma 8 fazową sekcję. Kupić przyzwoitego RTX 2070 to min. 2500zł, a kupić o takiej jakości jak GTX 1080 od MSI (ten z forum Gaming X) to co najmniej 2700-2800zł.

 

Polecam jeszcze Ci test tego demona wydajności za 2299zł

Mój link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1700zl za 1080 to slaba cena i to 2letnia, za chwile wyjdzie rtx 2060 z wydajnoscia ciut wieksza niz 1070, nowka na gwarancji, patrzac na to ze 2070 kosztuje 2299zl to ponizej 2k kupi nowa karte a premiera juz niebawem.

 

Masz czarną kule że wiesz GTX 2060 będzie szybszy od 1070 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słaba cena ? A co ci daje ten demon wydajności za 2299 z wykastrowaną sekcją zasilania bo jak sądzę piszesz o MSI RTX 2070 Armor

Zobacz jaka to bida

https://proclockers.com/reviews/video-cards/msi-geforce-rtx-2070-armor-8g-gpu-review/page/0/4

Czego brakuje na tym obrazku :E

MSI_2070_Armor8G_36-665x443.jpeg

 

Referent od Nvidii ma 8 fazową sekcję. Kupić przyzwoitego RTX 2070 to min. 2500zł, a kupić o takiej jakości jak GTX 1080 od MSI (ten z forum Gaming X) to co najmniej 2700-2800zł.

 

Polecam jeszcze Ci test tego demona wydajności za 2299zł

Mój link

Ale kogo to interesuje ?? No moze ciebie ile fazowa tam jest sekcja, ludzie kupuja karte do grania a nie do zachwytu nad fazami. Widocznie wiecej nie potrzeba do dzialania i to nawet po OC. Kupuj sobie co chcesz to moja wlasna opinia i nie kazdy musi sie z nia zgadzac ;) Swoja droga chlodzenia w RTXach poszly tez o polke wyzej w stosunku do pascali i taki Armour ma piekne chlodzenie.Armnour = Stary Gaminx X z tymi samymi wentylami. ;)

 

Masz czarną kule że wiesz GTX 2060 będzie szybszy od 1070 ?

Nie ale trabia o tym portale oraz niepelna specyfikacja karty wiele na to wskazuje i nie trzeba miec szklanej kuli zeby wiedziec jaki wzrost wydajnosciowy mamy na rtx, o jeden model wyzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kogo to interesuje ?? No moze ciebie ile fazowa tam jest sekcja, ludzie kupuja karte do grania a nie do zachwytu nad fazami. Widocznie wiecej nie potrzeba do dzialania i to nawet po OC. Kupuj sobie co chcesz to moja wlasna opinia i nie kazdy musi sie z nia zgadzac ;)

 

Ciebie tylko pamiętam januszowanie na forum na black friday interesuje tak przy okazji :lol2:

 

A tak na serio to nie muszę mieć potworka z 16 fazową sekcją zasilania ale kastrować sekcję z referenta o 2 fazy (czyli o 25%) to dla mnie przesada.

 

Jeszcze ci teścik umknął lub nie doczytałeś

Polecam jeszcze Ci test tego demona wydajności za 2299zł

Mój link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Januszowanie wyszlo mi na plus a tobie podziekuje za rozmowe bo jak widac nie masz argumentow to robisz osobiste wycieczki, takze leci kolejny do ingorowanych bo poziom dno, baw sie dobrze z sekcjami :lol2::thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Januszowanie wyszlo mi na plus a tobie podziekuje za rozmowe bo jak widac nie masz argumentow to robisz osobiste wycieczki, takze leci kolejny do ingorowanych bo poziom dno, baw sie dobrze z sekcjami :lol2::thumbup:

 

Wybacz ten przytyk ale jakoś twój temat z działu sprzedam utkwił mi w pamięci.

Jak już tak januszowałeś to mogłeś chociaż przez wzgląd na użytkowników forum nie bawić się w to tutaj tylko skorzystać z allegro lub olxa.

Każdy orze jak może to zrozumiałe jednak niesmak pozostał tyle.

 

Argumentów przedstawiłem kilka.

1) Cena 600zł ponad więcej od MSI GTX 1080 GamingX,

2) Jeden z najtańszych niereferentów RTX 2070 z wykastrowaną sekcją.

3) Praktycznie zerowy lub minimalny wzrost wydajności w stosunki do mocnego GTX 1080 (takiego jak Asus Strix lub właśnie MSI Gaming x)

 

Po raz 3 wklejam na poparcie argumentu 3)

Polecam jeszcze Ci test tego demona wydajności za 2299zł

Mój link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz ten przytyk ale jakoś twój temat z działu sprzedam utkwił mi w pamięci.

Jak już tak januszowałeś to mogłeś chociaż przez wzgląd na użytkowników forum nie bawić się w to tutaj tylko skorzystać z allegro lub olxa.

Każdy orze jak może to zrozumiałe jednak niesmak pozostał tyle.

Klient ktory kupil byl swiadomy skad karta pochodzi i sam dorzucil extra od siebie zebym mu wzial na firme wiec i ja i on byl bardzo zadowolony a karta go wyszla jeszcze taniej niz ja ja kupilem w detalu a do tego dostalem jeszcze gre. Takze dla jednego to januszowanie, dla mnie to umiejetne gospodarowanie pieniazkami. Ja tez pamietam te rozrywajacy bol tylka komentarze tych pozal sie zawistnych ludzi ;)

 

Co do kart ja juz swoja opinie wyrazilem, autor zrobi co zechce i nie mam zamiaru wplywac na sile na czyjes zdanie.

 

Swoja droga temat nie jest o rtx 2070 a testy tej karty sa juz wszedzie wiec mozna sobie sprawdzic. Wiec nie wiem poco brniesz w ta karte skoro autor jej nie kupi a ja pisalem zeby poczekal na rtx 2060.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Referent od Nvidii ma 8 fazową sekcję.

sprawdź dobrze... bo dużo piany, a mało wiedzy szczerbaty.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klient ktory kupil byl swiadomy skad karta pochodzi i sam dorzucil extra od siebie zebym mu wzial na firme wiec i ja i on byl bardzo zadowolony a karta go wyszla jeszcze taniej niz ja ja kupilem w detalu a do tego dostalem jeszcze gre. Takze dla jednego to januszowanie, dla mnie to umiejetne gospodarowanie pieniazkami. Ja tez pamietam te rozrywajacy bol tylka komentarze tych pozal sie zawistnych ludzi ;)

 

Co do kart ja juz swoja opinie wyrazilem, autor zrobi co zechce i nie mam zamiaru wplywac na sile na czyjes zdanie.

 

Swoja droga temat nie jest o rtx 2070 a testy tej karty sa juz wszedzie wiec mozna sobie sprawdzic. Wiec nie wiem poco brniesz w ta karte skoro autor jej nie kupi a ja pisalem zeby poczekal na rtx 2060.

 

Przestań chłopie mnie dobijać na święta tym januszowaniem. Klient to pewnie następny rekin krajowego biznesu - kupić GTX 1060 na fakturę na firmę, dobrze, że tej gry na firmę nie wziął - wybacz :E

Często takich widzę jak tankuję gaz na stacji - podjeżdżają nową BMK-ką za 200tys.zł i biorą uwaga gaz - LPG za 40zł na fakturę. Tam gdzie tankuję jest kasa i miła pani musi mu wypisywać fakturę takiemu 5 min.

Każdy orze jak może.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestań chłopie mnie dobijać na święta tym januszowaniem. Klient to pewnie następny rekin krajowego biznesu - kupić GTX 1060 na fakturę na firmę, dobrze, że tej gry na firmę nie wziął - wybacz :E

Często takich widzę jak tankuję gaz na stacji - podjeżdżają nową BMK-ką za 200tys.zł i biorą uwaga gaz - LPG za 40zł na fakturę. Tam gdzie tankuję jest kasa i miła pani musi mu wypisywać fakturę takiemu 5 min.

 

:thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdź dobrze... bo dużo piany, a mało wiedzy szczerbaty.gif

 

Sprawdziłem masz rację

 

 

front.jpgmyślałem, że MSI wykastrowała 2 fazy.

MSI Gaming Z ma 8 faz.

Nie zmienia to jednak faktu, że to Armor to jeden ze słabszych RTX-ów 2070 i wolałbym coś lepszego od "prawie referenta".

Wydajność też nie powala więc ogólnie opłacalność tej kart za 2300zł jest średnia.

 

Edit:

 

W sumie można powiedzieć, że tych faz jest 8 w referencie (6 dla samego GPU i 2 dla pamięci)

"The RTX 2070 is fed with a 6-phase VRM with two more phases for the memory."

voltage-area-memory.jpg

Źródło:

https://www.techpowerup.com/reviews/NVIDIA/GeForce_RTX_2070_Founders_Edition/5.html

https://proclockers.com/reviews/video-cards/nvidia-geforce-rtx-2070-founders-edition-review/page/0/4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie można powiedzieć, że tych faz jest 8 w referencie (6 dla samego GPU i 2 dla pamięci)

"The RTX 2070 is fed with a 6-phase VRM with two more phases for the memory."

te "kastrowane" msi ma taki sam układ - 6+2

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te "kastrowane" msi ma taki sam układ - 6+2

 

Możliwe choć tutaj o tym tak wyraźnie (wcale) nie piszą jak w przypadku referenta testowanego na tym samym portalu.

https://proclockers.com/reviews/video-cards/msi-geforce-rtx-2070-armor-8g-gpu-review/page/0/4

"Power is provided by 8+6 connectors and is fed into a 6-phase VRM. There is space for 2 more power phases so MSI likely uses this same PCB on one of it’s higher end cards."

 

Tak to jest to samo co w referencie

https://www.kitguru.net/components/graphic-cards/dominic-moass/msi-rtx-2070-armor-8g-review/2/

"This means the Armor 8G has 6+2 power phases, the same as Nvidia’s RTX 2070 Founders Edition."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do tego kolegi z forum i odpisał, ze Gwarancja do Listopada 2019 czyli nie tak długo... ciężki wybór:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...