Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

korsarz222

[Zamknięty]win10 i problem z plikami archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

nie tak dawno kupiłem laptop firmy dell 5570. Mam zainstalowany win10

 

zauwazylem pewien bardzo irytujący problem. Otóż pobierając pliki rar z internetu nie mogę ich wypkaować. Chodzi mi o duze pliki przynajmniej 1,5 gb.

 

Sprawdzełem te pliki na innych urządzeniach (inny laptop, komputer i telefon z androidem). Na każdym innym urządzeniu po pobraniu z tego samego źródła pliki wypakowują się normalnie. U mnie zawsze jest błąd uszkodzonych danych. TYLKO U MNIE!

 

zrobiłem reinstalkę, nie pomogło

 

mam eset nod32 v11 - wyłączyłem, nie pomogło

 

pomyślałem, że to wina dysku na moim laptopie. Pobrałem duży plik obraz .iso na innym kompuetrze (tam archiwum wypakowało się normalnie). Podzielilem wypkowany na innym laptopie obraz na dwa pliki archiwum i probowałem wypakować z pendrive'a na moj dysk w laptopie - BŁĄD :(

 

Problem jest zawsze z archiwum, inne pliki tak nie świrują... czy to wina pamieci ram?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym to wypakowujesz? Spróbuj innego archiwizera - 7zip, WinRAR itd. Sprawdź wersję x64. Problemem tez może być uszkodzona pamięć w laptopie. Sprawdź też w innej przeglądarce lub zresetuj ustawienia tej swojej - być może to ona uszkadza ci pliki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym to wypakowujesz? Spróbuj innego archiwizera - 7zip, WinRAR itd. Sprawdź wersję x64. Problemem tez może być uszkodzona pamięć w laptopie. Sprawdź też w innej przeglądarce lub zresetuj ustawienia tej swojej - być może to ona uszkadza ci pliki.

 

próbowałem wszystko, winrar, winzip, 7zip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kara za ściąganie pirackich kopii filmów :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

próbowałem wszystko, winrar, winzip, 7zip

 

przykłąd

 

pliki pobierane z różnych źródeł, np film w formacie .mkv zajmujący po wypakowaniu 6Gb, przed pobraniem składa się z 4 linków po 1,5 GB w formacie .rar. Pobierając takie pliki u siebie lub przenosząc je z innego komputera na mój laptop mam problem z ich wypakowaniem (zawsze błąd archiwum). Dziwne jest to, że bez problemu to archiwum moge wypakować na innym komputerze, przeniseść wypakowany plik .mkv plik na swoj komputer i działa bez zarzutu.

 

Wczoraj pobierałem pliki .rar po 5Gb (na innym urządzeniu), po wypakowaniu mialy dać obraz 46GB. U mnie oczywiście błąd, na innym sprzęcie można wypakować bez problemu

To się nazywa system anty-piracki zaimplementowany w win10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...