Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Maks9

Ten sterownik Nvidia jest niezgodny z tą wersją systemu windows

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z zainstalowaniem najnowszego sterownika Nvidii do geforce gt 630 windows 7 64 bit przy pobieraniu pokazuje, że sterownik jest niezgodny z tą wersją systemu windows co robic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Z tego co pisze NVIDIA to najnowszy sterownik jest kompatybilny z 7 64bit

 

Wersja: 417.35 WHQL

Data wydania: 2018.12.12

System operacyjny: Windows 7 64-bit

 

System świeży? Czy może mocno stary? Format pewnie by pomógł, a na początek na pewno program typu CCleaner. Przeczyść komputer i cały rejestr. Może siedzą tam jakieś śmieci z poprzednich sterowników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym raczej sugerował użyć DDU - Display Driver Uninstaller.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie które to GT 630 - tylko wersja na keplerze przyjmie najnowszy sterownik.

Fermi zostało porzucone jakoś w kwietniu tego roku - jak się chce mieć pewność, że się dostaje sterownik dla tej serii kart, to należy wskazać coś z modeli serii 5xx.

 

No i oczywiście service pack i aktualizacje. Bo wciąż znajdują się tacy, co service packa nie mają :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Z tego co pisze NVIDIA to najnowszy sterownik jest kompatybilny z 7 64bit

 

Wersja: 417.35 WHQL

Data wydania: 2018.12.12

System operacyjny: Windows 7 64-bit

 

System świeży? Czy może mocno stary? Format pewnie by pomógł, a na początek na pewno program typu CCleaner. Przeczyść komputer i cały rejestr. Może siedzą tam jakieś śmieci z poprzednich sterowników.

 

 

system jest świeży, staram się na bieżąco robić aktualizacje, CCleaner nie pomógł.

 

Pytanie które to GT 630 - tylko wersja na keplerze przyjmie najnowszy sterownik.

Fermi zostało porzucone jakoś w kwietniu tego roku - jak się chce mieć pewność, że się dostaje sterownik dla tej serii kart, to należy wskazać coś z modeli serii 5xx.

 

No i oczywiście service pack i aktualizacje. Bo wciąż znajdują się tacy, co service packa nie mają :D

 

 

 

A jak sprawdzić które to GT 630? A srvice pack też mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A jak sprawdzić które to GT 630?

Zrzut z GPU-Z coś może wyjaśnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fermi. Ostatni sterownik 391.35.

 

 

Tak i dalej nie chciał się żaden sterownik zainstalować i do teraz pokazuje ten sam błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co teraz próbujesz osiągnąć? Wg gpu-z masz już ten sterownik zainstalowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Geforce Experience pokazuje mi że mam do zainstalowania sterownik 417.35 WHQL ale on nie chce się zainstalować, i przez stronę internetową też próbowałem pobierać ale pokazuje to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest bzdura, na Twojej karcie nie ruszy żaden nowszy sterownik. Wyłącz powiadomienia o aktualizacjach w experience.

 

Komunikat dostajesz pewnie dlatego, bo GT 630 dostępne w sklepach były na wciąż wspieranym keplerze. A Ty najwidoczniej masz jakiegoś OEMa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GFE się myli. nie zainstalujesz niczego nowszego niż 391.35 bo od tamtego momentu wspierane są tylko architektury Kepler i nowsze. twoja karta mimo że to oficjalnie 600 w praktyce zalicza się do serii 400 i 500.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...