Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Vnonim

Wymiana kabla w DM1 PRO S

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

po 5 miesiącach użytkowania DM1 PRO S przerwał mi się jeden z "kabelków" tuż przy myszce. Nie chciałem się bawić w reklamację, ponieważ myślałem, że jej nie uznają tłumacząc się nieprawidłowym użytkowaniem czy coś w tym stylu. Dlatego też sam ją rozebrałem, rozciąłem kabel i skręciłem uszkodzony, ponieważ nie posiadam lutownicy. Po kolejnym miesiącu ten sam kabel w tym samym miejscu znowu puścił, a więc chciałem zrobić to co wcześniej, niestety podczas rozcinania kabla uciąłem inny, dobry.

Jako iż nie chce mi się dalej bawić w takie naprawy chciałem wymienić cały kabel, mam starego deathaddera chroma i wypiąłem z niego kabel, ponieważ wydaję mi się, że będzie pasować. Jednak nie mogę wypiąć kabla z DM1, nwm czy tak mocno trzyma czy może nie można go wypiąć. Nie chciałem szarpać zbyt mocno, bo bałem się, że wyrwę całą kostkę. Teraz moje pytanie brzmi czy tą kostkę można wypiąć tak jak w deathadderze czy jest przymocowana jakimś cudem na stałe i jeżeli się da to czy kabel od deathaddera chrome będzie dobry?

Z góry dziękuję! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy układ kolorowych kabelków jest taki sam, jak tak to powinno pasować o ile wtyczka też będzie pasować.

 

Kabel powinien być wypinany, może trzeba jakąś blokadę odciągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtyczka jest taka sama ale układ kolorowych kabelków zgadza się tylko z 2. Niestety wciąż nie wiem dlaczego ta wtyczka nie chcę się wypiąć, jest identyczna jak ta w DA Chroma... Czy można taką myszkę oddać np. do sklepu komputerowego w którym są usługi czyszczenia komputerów itp. lub jakiegoś elektronicznego w celu wymiany kabla?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz do Dream Machines ja kiedys kupowałem u nich slizgacze i obudowe wiec kabel pewnie też sprzedadzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...