Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Elektryzujący

Czy jest jakiś najlżejszy antywirus?

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo Windows 10 Home 64 bit mi muli z powodu filtru antryszpiegowskiego (brak mam innego antywirusa zewnętrznego)

Gdy go wyłączyłem ustawiając wartość na 1

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows Defender]
"DisableAntiSpyware"=dword:00000001

to od razu mi system śmigał ale mógł łapać wirusy

Chciałbym go wyłączyć i zastąpić go dużo lżejszym antywirusem najlżejszym i jednocześnie najskuteczniejszym z jak najmniejszą liczbą fałszywych alarmów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Najlżejszy jest Webroot SecureAnywhere Antivirus.

Lekki jest także Norton AntiVirus, a z darmowych Panda Free Antivirus.

Najskuteczniejszym jest właściwie stosowany Comodo IS, ale nie jest najlżejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po instalacji tego comodo trzeba osobno zainstalować jakieś rozszerzenie do Google chrome by ostrzegało przed stronami czy nie trzeba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jeśli będziesz wchodzić na potencjalnie niebezpieczne strony Web przy użyciu piaskownicy (izolacji Comodo) lub zaznaczysz podczas instalacji bezpieczne serwery DNS Comodo, to nie trzeba.

 

W przeciwnym razie możesz zainstalować dodatek Comodo Online Security. Inna możliwość, to bloker reklam uBlock Origin z włączonymi filtrami malware, spyware, privacy i spam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten comodo jakiś zj*bany jest bo programy niektóre to nawet do minuty mi otwiera na dysku ssd... Klikam i i pojawia się ikonka ładowania na kursorze i tak do minuty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko comodo tak robi. Koegzystencja z jakimkolwiek antywirusem tak wygląda ;)

@DOWN

To wróć do Avasta :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ten comodo jakiś zj*bany jest bo programy niektóre to nawet do minuty mi otwiera na dysku ssd... Klikam i i pojawia się ikonka ładowania na kursorze i tak do minuty...

 

Nie mam takiego problemu podobnie jak wielu innych użytkowników Comodo IS. To Twój system wydaje się być zj*bany, a nie Comodo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...