Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

EnerdziJanek

Telefon do 1200zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuje telefonu id 1000 do Max 1200zł. Mój wymagania to dobry aparat,oraz żeby był wydajny. Nie zależy mi na NFC i innych duperelach. Aktualnie korzystam z s8 i powiedzcie mi czy duża różnica będzie między tymi aparatami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz s8 to kupno jakiegokolwiek telefonu do 1200zł to przesiadka conajmniej klase niżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sobie z tego sprawę ale nie potrzebuje takiego telefonu, używam go do Facebooka jakieś fotki i to tyle.. Rozmyślań nad s7 można dostać to już od 1000zl A aparat ma dobry i procesor niczego sobie bodajże 8890 wspierany 4gb ram. Aktualizacji nie potrzebuje bo wiem że s7 ich nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio była aktualizacja S7 do 7 Nougat. Sprawniej to chodzi ponoć.

 

Jak nie używasz ekranu na max jasności, to może używki szybko nie wypalisz, bo tak, to 1.5 roku, i do widzenia.

 

Ew. jeszcze z Edge masz ew. S6 Edge+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim wypadku ja bym Ci polecił może G6. Telefon wydajny z bardzo dobrym aparatem. Ma podobno dostać aktualkę do androida 9.0. Wydaje mi się że to będzie lepsza opcja niż s7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zły pomysł. Po przesiadce z S7 znam przypadek nieudanego przejścia na G6.

Nieudanego, bo ekran ma gorsze kolory od któregoś flagowca z IPS z 2014.

Są trochę wyprane.

Poza tym na duży plus bateria, i szybkie ładowanie, które na prawdę jest szybkie, i w zestawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...