Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Komaareek

Ustawienia OBS pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam problem i czy moge prosic o pomoc . Podczas nagrywania obs studio mam taki problem ze gra dziala mi plynnie w 60 fps na rozdzielczosci 1920-1080 i nie mam zadnych zaciec a w samym nagraniu gdy odtwarzam nagranie to sa widoczne spadki fps i zaciecia momentami. Czy znacie jakies rozwiazanie bo nie moge znalezc odpowiedzi w necie jak ustawic sobie obs. Mam wydaje mi sie dobry sprzet na ktorym nie powinno byc takich zaciec i sytuacji skoro gram bez zadnych lagow plynnie i gdy nagrywam tez nie mam lagow ale juz w nagranym pliku czyli filmiku z gry te lagi wystepuja.

 

Moj sprzet to

ASUS rog strix gl503 vd

procesor intel i7-7700 hq

ram 8 gb

karta graficzna nvidia geforce gtx 1050 4 gb

dysk 1 tb

system windows 10.

Macie jakies pomysly,bede wdzieczny. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obs studio spadki fps w google lub obs studio drop fps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co ci ten badziew jak nvidia na shadowplay

 

Szkoda tylko że możliwości streamowania shadoplayem kończą się na ustawieniach jakości :lol2: Dla mnie ta funkcja tam jest totalnie bezużyteczna. AMD teraz się coś tam postarało, i dodali obsługę scen, gifów i coś tam jeszcze - ale to dalej o wiele za mało by stało się to na prawdę użytecznym narzędziem do streamowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co ci ten badziew jak nvidia na shadowplay

nvidia experience (shadowplay) rowniez w nagranym pliku wystepuja lagi momentami :/

 

Obs studio spadki fps w google lub obs studio drop fps

zadne konfiguracje nie pomagaja :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zadne konfiguracje nie pomagaja :/

Spróbuj coś nagrać zwykłą windowsowską nagrywarką (win 10). Może tyłka nie urywa, ale nie ma tragedii, a pliki nie zajmują dużo miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj coś nagrać zwykłą windowsowską nagrywarką (win 10). Może tyłka nie urywa, ale nie ma tragedii, a pliki nie zajmują dużo miejsca.

a jak ta nagrywarka sie nazywa i gdzie ja znajde? pierwsze slysze ze w windowsie jest program ,ktorym moge gry nagrywac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak ta nagrywarka sie nazywa i gdzie ja znajde? pierwsze slysze ze w windowsie jest program ,ktorym moge gry nagrywac :P

Tryb gry, podczas grania wciskasz Win key + G i wyświetla Ci się pasek/menu, dzięki któremu możesz nagrywać i streamowac (stream chyba tylko na twicha, choć pewien nie jestem)

 

game-mode-circled.jpg?itok=pKVEbT6x

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb gry, podczas grania wciskasz Win key + G i wyświetla Ci się pasek/menu, dzięki któremu możesz nagrywać i streamowac (stream chyba tylko na twicha, choć pewien nie jestem)

 

game-mode-circled.jpg?itok=pKVEbT6x

 

OK spróbuję, ciekawe czy to coś da i dzięki za pomoc. Może ma jeszcze ktoś pomysł na te lagi to pisać proszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK spróbuję, ciekawe czy to coś da i dzięki za pomoc. Może ma jeszcze ktoś pomysł na te lagi to pisać proszę

U mnie przy tym lagów nie widziałem, jakość nie była najgorsza(w ustawieniach możesz ustawić na standardową lub wysoką bodajże) Upewniej sie ze masz włączony tryb gry. ustawienia znajdziesz w menu start/ustawienia/granie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie przy tym lagów nie widziałem, jakość nie była najgorsza(w ustawieniach możesz ustawić na standardową lub wysoką bodajże) Upewniej sie ze masz włączony tryb gry. ustawienia znajdziesz w menu start/ustawienia/granie

Sprawdziłem ten sposób i jakość mi nie odpowiada. Potrzebuję innej pomocy. Chciałbym obs studio nagrywać więc proszę o rady. Jeśli chodzi o mój sprzęt to odsyłam do pierwszego wpisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to z Tobą jest? chcesz streamowac, wiec powinieneś wiedzieć,ze Tuba to najlepsze źródło informacji, w tym i co i jak ustawić,

 

Jeśli po ustawianiach programu jak w tym linku lagi problemy dalej będą występować, będzie to chyba oznaczać, ze sprzęt jednak nie jest tak wydajny jak myślisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...