Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Sonep

Telefon z dobrym aparatem do 600zł

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam jakiegoś telefonu uzywanego, bo podejrzewam, że nowek z dobrym aparatem nie znajde, w cenie do 600zł(max).

Nie gram w nic, wiec parametry z tym zwiazane nie sa ważne. Najwazniejszy jest aparat(wieczorem tez niech sobie radzi, bo lubie zdjęcia oświetlonych budynków, mostów itp.) Chciałbym też, żeby ekran miał więcej niż 5.2, ale jeśli ciężko o takie opcje, to w ostateczności pojde na kompromis.

 

Co polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może rozejrzyj się za jakimś starszym flagowcem typu Galaxy s6 (albo s7 jak da rade wyrwać) To wszystkie w miarę swieze telefony w tej cenie aparatu dobrego mieć nie będą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenfone 3 ze520kl szukaj, nowe są po 700zl, także kupisz coś w miarę świeżego a nie jakieś starocie.

A tu masz porównanie zdjęć z telefonem z poniekąd najlepszym aparatem w 2017 (w sumie w zeszłym roku)

https://drive.google.com/folderview?id=1F_sauzdLtCTJ26E9dYTIg1hCZ6d2KY9q

 

Z nowych to z allegro leree/cool 1 dual

 

Edit

Zesz... Moto g5 plus kupisz nawet chyba nowa po promocji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do s6, to faktycznie dałoby sie wyrwać go w tej cenie w dobrym stanie do 600zł. Aczkolwiek mam wątpliwości co do jego wytrzymałości. Z tego co zauwazylem na allegro albo olx, duzo tych telefonow ma jakieś defekty w postaci wypalonych pasków na ekranie. No i druga rzecz, to ten s6, troche jednak stary. Moze jednak dzisiejsze średniaki nie odstają?

 

S7 za drogi jednak

 

Moto g5 akurat wczoraj dostal moj ojciec w orange hehe, wiec mam okazje potestowć. Na zewnątrz nie wychodziłem, ale w domu przy sztucznym świetle robi całkiem spoko zdjęcia. Aczkolwiek przy słabszym swietle z lampki biurkowej było dużo szumów Musze ejeszcze potestować na zewnatrz wieczorem. Ale jeśli ten Asus jest lepszy, to wole to wole jednak celować w jego w używke.

Szkoda tylko że jeden i drugi ma tylko 5,2cala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G5 plus, g5 plus s to co innego niż g5.

Może i znajdzie się coś używanego z lepszym aparatem niż zenfone 3 ale raczej będzie to wątpliwego stanu ogólnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A za czym jeszcze proponujecie sie rozejrzeć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. Jednak korzystam też z różnych aplikacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

honor 8, Huawei p9

 

Ew liczyć na bezproblemowe galaxy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

p9 ma lepszy aparat od zte3? W sumie chyba takie samo ryzyko jak przy zakupie sgs 6, bo raczej na gwarancje nie moge liczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jakas wersja zenfona 3 godna uwagi? Z tego co widze ten ze520kl na allegro chodzi najtaniej po 700zl, a z uzywek nie ma prawie zadnego wyboru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

700zl to kosztuje nowy w markecie popularnym.

P9 ma dobry aparat, co najmniej poziom asusa.

Możesz szukać zenfone zoom s tez.

Z Galaxy jest taki problem, że s6 miało wadliwe ekrany i mulily. I bateria siadala. I ogólnie to jedno wielkie gówno.

 

Szukałbym asusa ze520kl i g5 plus lub plus S.

Ew, bo wypada wspomnieć - moto Z.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motorola Z widze, że ma wielkośc ekranu w sam raz, czyli 5,5, wiec to jest plus. Chyba mozna tez ją wychaczyć w dobrej cenie. A aparat jak wypada w porownaniu do tego zenfona i p9?

Troche martwi bateria. 2600 mam w swojej xperii m5 i przy intensywnym uzytkowaniu wytrzymuje z pol dnia, a tam jest 5,5 z amoledem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ma moduły dodatkowe w tym baterie. Wbudowana wystarczy na cały dzień pracy (Asus ma 2650mah). Aparat dobry, poziom co najmniej zenfona czy p9. Nowe w Chinach są do 700zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaproponuję Huawei p9 lub honor 8. Posiadam w domu obydwa kupione pół roku temu po 500 zł. W tych pieniądzach imho świetne urządzenia, hulają aż miło.

Spokojnie można znaleźć na gwarancji szczególnie p9 bo niektóre mają trzy lata. Oczywiście starał bym się szukać urządzenia używanego tak do roku czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ma moduły dodatkowe w tym baterie.

 

Nie rozumiem, co to sa te dodatkowe moduły i baterie? Ze niby w zestawie dwie baterie, czy jak?

 

 

Ja zaproponuję Huawei p9 lub honor 8. Posiadam w domu obydwa kupione pół roku temu po 500 zł. W tych pieniądzach imho świetne urządzenia, hulają aż miło.

 

Nie wiem na ile by mi to przeszkadzało, ale P9 ciulowo radzi sobie przy zdjęciach pod światło i ma troche problem z pomiarem światła przez co prześwietla zdjęcia https://www.fotopolis.pl/testy/mobile/27072-huawei-p9-test/strona/4 w p10 ponoć już to poprawili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak trochę dołożysz (chociaż po nazwie tematu wnioskuję że to sztywna kwota) to i p10 kupisz, w mojej okolicy za 800 można znaleźć aczkolwiek rozmiar ekranu nie wpisuje się w Twoje wymagania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moduły moto to moto mods, montujesz na polecach jak etui. Jest aparat, bateria dodatkowa, głosnik chyba nawet. Poczytaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co tu widze, ta motorola robi dobre zdjęcia tylko w dobrym świetle (w sumie jak większość aparatow), a w słabym oświetleniu już wysiada, więc chyba ją sobie też odpuszcze https://www.tabletowo.pl/recenzja-test-lenovo-moto-z/4/

Poki co faworytem jest zenfon, p9 ma problem z pomiarem światła i żle sobie radzi pod słońce, a p10 chyba za jednak za drogi, no i ten ekran 5,1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenfone ma 5,2" także to praktycznie to samo co 5,1.

W slabym świetle dobre zdjęcia to robi dopiero Huawei P20 i pozostali z tej serii. Sam mam niby najlepszy aparat w 2017r i nocą kuleje, jak sam zresztą widziałeś w porównaniu do asusa z mojego linku. Zenfone może nie robi jasnych zdjęć, ale bdb oddaje kolory i lepsze ciemiejsze niż jaśniejsze że spora ilością szumów.

Jak chcesz bawić się w zdjęcia to szukaj czegoś ze stabilizacja optyczna.

Mogo g5 plus lepiej sobie radzi z ciemniejsza sceneria ale znów w dobrym świetle nieznacznie ale jednak odstaje od Asusa.

 

Pozostaje wątpliwe Galaxy 6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie zwrocilem uwagi wczesniej na twojego linka. Ale patrząc po folderze "noc", hmm, nie ejst jakoś świetnie, ale ten zenfon w sumie nie jest zły, nie ma jakichś szumów czy plam rzucających sie w oczy. Jakby tak ustawić dłuższe naświetlanie, to moze byłby z tego dobre zdjęcia.

 

P10 na allegro do 600zł to tylko 2 egzemplarze z zewnętrznymi uszkodzeniami + jedna licytacja od 600zł

 

S6 chyba sobie daruje, bo podobno ma słaba baterie i do tego prądozerny amoled, więc taki dwu czy trzy letni egzemplarz pewnie ejst już na wykończeniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prądożerny amoled? Pierwszy raz się z takim hasłem spotykam. Chyba że o czymś nie wiem?

Może zapoluj na p10, jeśli Ci się nie śpieszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na "wybór" a raczej jego brak, wątpie ze uda mi sie coś upolować nawet w niedalekiej przysżłosci,a jesli nawet to pewnie cos bez gwarancji, albo z koncowką. Nie wiem czy w takim przypadku nie lepiej kupic nowego lub prawie nowego zenfona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście dozbieralbym 100zl do nowego zenfone ze520kl.

 

Za sensowne p10 trzeba dać z 700-800zl, niestety aktualne ceny nie wpływają zbytnio na ceny używanych, za które ktoś płacił znacznie więcej. Dotyczy chyba kazdej marki. I te telefony są często styrane. Chyba tylko ja mam mało używanego w świetnym stanie zenfona, który leży w szufladzie. I nie, nie sprzedam :)

 

Skoro ktoś kupił p9 za 500zl w dobrym stanie to może też Ci się uda, jeśli już chcesz zmieścić się w tych 600zl. W teorii aparat lepszy od asusa. Honor 8 nie ma stabilizacji i przegrywa z zenfonem, co sprawdzałem osobiście w pomieszczeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prądożerny amoled? Pierwszy raz się z takim hasłem spotykam. Chyba że o czymś nie wiem?

Może zapoluj na p10, jeśli Ci się nie śpieszy.

 

 

źle napisał. S6 po prostu miały beznadziejną baterię, a amoled się często wypalał w sposób taki - ze logo baterii wchodziło na wyświetlacz :lol2: :lol2:

 

również jestem za p10. Od siebie jeszcze mogę dorzucić używkę motoroli moto z. OIS, światło f/1.8, laserowy autofocus i migawka z zerowym opóźnieniem.

 

ogólnie pod kątem aparatu w większości wypadków sprawdzi się lepiej 1/2 roczny flagowiec niż teraźniejszy średniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...