Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Decus

Najlepszy aparat do 1200 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w tytule, szukam czegoś z najlepszym aparatem do 1200 zł.

Musi być dual sim i najlepiej jak najmniejszy rozmiar, wszystkie powyżej 155 mm odpadają.

 

Z tego co szukałem to zenfone 5, samsung a8, w rtv euro są jakieś resztki huawei p10 tyle że może być na eskpozycji.

 

Który z nich, czy ewentualnie coś innego?

 

Z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego zenfone 4 a nie 5? Nie mogę nigdzie znależć noki za mniej niż 1200;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo 4 też ma dobry aparat, w sumie nie znalazłem porównania 4 z 5. 5 kosztuje 1300zl, 4 to 999zl. Różnica w cenie nie wiem czy warta dopłaty dla samego aparatu, trzeba by poszukać porównań.

 

Nokia 8 1200zl, taniej raczej nie znajdziesz a i tak to cena po promocji z jakiś 2k pln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poluj na samsunga S7 w górę. Gwarantuje Ci, że fotograficznie nic nie pobije tego telefonu. Nie mówię tu tylko o samych zdjęciach, ale to jak działa autofokus i stabilizacja podczas kręcenia wideo. Można wszystko zarzucić samsungom, ale aparaty w S-kach mają genialne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, Nokii 8 sporo brakuje do aparatu w S7. Poza tym moja Nokia już drugi raz na serwisie wylądowała (pecha mam chyba).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, Nokii 8 sporo brakuje do aparatu w S7. Poza tym moja Nokia już drugi raz na serwisie wylądowała (pecha mam chyba).

 

zgadzam się, fotograficznie nokia 8 dupy nie urywa. Jest to dobry smartfon za 1200zł, ale fotograficznie jest troszkę za konkurencją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój głos też na S7, do 1200zl nic się do niego nie umywa. Na olx znajdziesz nawet nówki od operatorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy Pixel/Pixel XL już jest do dostania w tej cenie. Nie ma Ois ale mimo to aparat trzyma bardzo wysoki poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dostanie s7 w tej cenie to tak, można brać.

P10 chyba też bywa w tym budżecie :hmm: w euro agd był chyba, nie wiem czy nie jest dostępny w stacjonarnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S7 odpada przez brak dual sima, podobnie G6, p10 w pobliskim rtv niestety tylko z ekspozycji więc odpada. Najłatwiejsza opcja to coś nowego prosto z normalnego sklepu z możliwe jak najlepszym aparatem 1200/1300, musi być dual sim, możliwe jak najmniejszy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko z rozmiarem.

 

 

Aha, za 1400zl jest u11, może znajdzie się gdzieś w jakiejś promocji stowke taniej. To zamykneloby temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S7 odpada przez brak dual sima, podobnie G6, p10 w pobliskim rtv niestety tylko z ekspozycji więc odpada. Najłatwiejsza opcja to coś nowego prosto z normalnego sklepu z możliwe jak najlepszym aparatem 1200/1300, musi być dual sim, możliwe jak najmniejszy. ;)

 

 

w takim razie trzeba dorzucić trochę do U11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Galaxy S7 to już trochę zabytek się robi, wiec nie wiem czy to dobry pomysł to polecać. Chociaz aparat faktycznie ma dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby zabytek, ale w kwocie 1200-1300zł i tak bije zdecydowaną większość konkurencji pod względem aparatu, ekranu, obecności jacka i wyposażenia komunikacyjnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby zabytek, ale w kwocie 1200-1300zł i tak bije zdecydowaną większość konkurencji pod względem aparatu, ekranu, obecności jacka i wyposażenia komunikacyjnego.

 

 

prawda. Kilka braków takie jak trochę mniej pamięci, brak dual sim, brak usb-c czy brak radia FM nadrabiają główne cechy telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może Moto Z2 Force ? Na allegro nówki z 2 letnią gwarancją chodza po ok. 1250-1300 zł, telefon ma niezłe bebechy (dużo lepsze niż S7E), dobry aparat z szerokim kątem, wspiera mody, ma prawie czystego andka, który na pewno dostanie Pie, a pewnie też i Q. Jedyne wady, moim zdaniem, to stary format ekranu (16:9), brak jacka 3,5 mm i tylko dobra bateria. W wymiarze mieści się (155,8 mm).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Przecież i s7e i force nie nie dorównują choćby u11 :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Przecież i s7e i force nie nie dorównują choćby u11 :hmm:

 

 

nie powiedziałbym. Są na zbliżonym poziomie, u11 trochę poradzi sobie lepiej w gorszych warunkach, ale same w sobie telefony są dobre w tej cenie, fotograficznie również.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mowie o aparacie. Ale patrzę teraz dokladnie na specyfikację motki, i gdzie ona do licha podziała się przy tych wszystkich recenzjach, porównaniach itp? Z kosmosu wczoraj spadła czy co? przecież to, wg papieru bdb telefon. Brzydki jak kupa, ale to kwestia gustu, znam takich, którym by się to spodobało :)

 

poza tym w czym ta motka jest lepsza od u11? :hmm: Tylko proszę, bez wyskakiwania z moto gestami czy jackiem, którego i tak nie ma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6gb ram

wyświetlacz qhd, super amoled

moduły

bt 5.0

plastikowy wyświetlacz z 5 warstw (ShatterShield)

wzmacniany tył, powłoka hydrofobowa

dodatkowy aparat monochromatyczny, dobre wsparcie na xda z google camerą

upload do 150mbit

 

telefon nie wziął się z kosmosu, po prostu u nas jest dość ciężko dostępny (przeznaczony na amerykę) porównując do innych modeli. Od dawna uważam, że to jest genialny telefon. Widziałem go na żywo, ba. Nawet nim rzuciłem :)

 

aparat może i htc u11 ma lepszy (tak jak wspomniałem, w gorszych warunkach bo ma jaśniejszy obiektyw) ale tutaj Motorola Z2 Force również dobrze stoi za ~1300zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, sprostuję tylko, że wersja na USA akurat jest gorsza, bo posiada tylko 4GB ramu, lepsza jest wersja na Europę Zachodnią, bo ona ma 6GB RAMu. I akurat większość sprzedawanych na allegro jest z 6GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napaliłem się troszkę na Moto X4 lub Zenka 4, na korzyść Moto zdecydowanie rozmiar, czytnik z przodu i lepszy aparat selfie. Z tego co porównywałem to A8 2018 troche posysa pod względem aparatu, a nawet przegrywa z motkom czy zenkiem. Na plus też niska cena, zwłaszcza że wszystko szkło z tył, a to dla mnie nowość i obawa.

 

Ogólnie mam dylemat czy brać coś z wyżej wieniomych czy czekać z 2/3 MSC że może pojawi się coś małego z dobrą bateria i aparatem w tej cenie. Jestem mega zadowolony z mi a2 lite ale przednia kamerka wypada bardzo słabo i trochę mnie to już irytuje. Z drugiej strony ten sot po 8/9h ohh FAP fap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym czekaniem to zawsze można czekać w nieskończoność, bo akurat któremuś producentowi może coś wpaść ciekawego do głowy.. ;)

 

a a8 2018 to nigdy nie był dobry telefon fotograficzny. Mocny marketing, dwie kamery do selfie robią klasę niżej niż połowę średniaków w tej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ponownie zenfone 4. Above zakupił, także zdjęcia będą lada chwila. Aparat to poziom p10, g6 s7. Nie mniej.

Brać, póki kosztuje tysiaka i jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...