Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Decus

Najlepszy aparat do 1200 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Zenfone 4 jest brany pod uwagę. Rozmyślam też nad dołożeniem do pocophona f1 :lol2: plastik to dla mnie lepsza opcja niż szkło, wydajność ogromna w porównaniu do tel o których tu mówiliśmy, a sam aparat jak na 1400 też nie wypada źle i do tego świetna bateria. Na minus te problemy z wyświetlaczem i dotykiem ale ciezko tutaj wyrobić opinie w tej kwestii na podstawie komentarzy w necie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenfone 4 jest brany pod uwagę. Rozmyślam też nad dołożeniem do pocophona f1 :lol2: plastik to dla mnie lepsza opcja niż szkło, wydajność ogromna w porównaniu do tel o których tu mówiliśmy, a sam aparat jak na 1400 też nie wypada źle i do tego świetna bateria. Na minus te problemy z wyświetlaczem i dotykiem ale ciezko tutaj wyrobić opinie w tej kwestii na podstawie komentarzy w necie.

Z tym Poco to trudno ocenić na ile jest to realny problem, bo sam byłem jego przeciwnikiem z racji tego, że praktycznie w każdej recenzji była wzmianka o jakiś problemach z ekranem, natomiast przeglądając chociażby duże polskie fora, które mają dział poświęcony każdemu bardziej popularnemu telefonowi (w tym poco) są jedynie jakieś pojedyncze głosy co raczej świadczy o tym, że problem nie jest tak powszechny lub przeciętny użytkownik totalnie go nie odczuwa przy codziennym użytkowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli z pierwotnego założenia, że telefon ma mieć najlepszy aparat w tej cenie, oczywiście przy zachowaniu odpowiedniej wydajności i czasie pracy doszliśmy do poco, gdzie przewinęły się tu naprawdę bardzo dobre fotograficznie telefony :lol2:

 

Chcesz czegoś stworzonego do selfie w metalowej obudowie z zachowaniem odpowiedniej wydajności, stabilności, czasie pracy i aparatu tylnego za tysiaka?

Zenfone 4 selfie pro. Po 999zl są w normalnych sklepach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w trakcie testowania ZenFone 4. Mam też P20 i miałem dopiero co Moto X4 i Redmi Note 5. ZenFone 4 Vs Moto x4 to tylko w kwestii aparatu może mocno rywalizować i zapewne wygra . Krótko testowałem ale spodziewałem się lepszego audio. Moto X4 nie ma wiekszych wad a jeszcze po update do Android Pie dostała czarny motyw w całym systemie który wygląda super . W moim rankingu do 1000zl nadal pozostaje na 1 miejscu Moto X4...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety testowanie zenfona 4 już mi zbrzydło. Fatalna jakość rozmów i łapanie zasięgu. U mnie w firmie jest bardzo kiepski zasieg i szybko weryfikuje to który telefon daje sobie rade. Moto X4 jest kilka klas wyżej nad zenkiem w tym temacie ...

 

Aparat jeszcze chwile dzisiaj testowałem i jest niezły , to duży plus. Chociaż obiketye szerokokątny i selfie ma lepsze moto x4 jeśli chodzi o jakość zdjęć. Nie podoba mi się również ekran zenka 4 , rzekłbym że jest przeciętny , poza jasnością to nie widzę plusów. Wybacz petru nie bede polecał tego telefonu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz, nawet dobrze ze opisałeś mankamenty, których nie byłem w stanie wyłapać podczas obcowania z zenkiem 4.

 

Edit

Z zakupem można poczekać jeszcze miesiąc. Oppo wchodzi do nas do kraju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zenfon 4 ma lepszy aparat od tego w ze553kl?

 

Zoom s raczej zrobi lepsze foty. Jest teraz po 850zl nowy na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zoom ma aparat na poziomie u11

 

Gdzie bo nie widzę ? Ten gościu z tego kanału ma test Moto X4 vs S8 i tam Moto wygrywa . Ale to co Ty dałeś to dla mnie HTC lepsze . Asus tylko mocmo podbijał zielony kolor i może dlatego Ci się spodobało .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie bo nie widzę ? Ten gościu z tego kanału ma test Moto X4 vs S8 i tam Moto wygrywa . Ale to co Ty dałeś to dla mnie HTC lepsze . Asus tylko mocmo podbijał zielony kolor i może dlatego Ci się spodobało .

 

 

zgadzam się, to porównanie pokazało, że HTC U11 radzi sobie lepiej praktycznie ze wszystkim. Zoom S ma jakieś mało naturalne, podbite barwy i w porównaniu do u11 wideo wygląda biednie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się, to porównanie pokazało, że HTC U11 radzi sobie lepiej praktycznie ze wszystkim. Zoom S ma jakieś mało naturalne, podbite barwy i w porównaniu do u11 wideo wygląda biednie.

 

jeszcze ta stabilizacja obrazu na asusie , cały sie trzęsie gdzie na HTC ładnie płynnie to chodzi . Petru już wystawił swojego U11 z powodu wrażeń po tym filmiku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie bo nie widzę ? Ten gościu z tego kanału ma test Moto X4 vs S8 i tam Moto wygrywa . Ale to co Ty dałeś to dla mnie HTC lepsze . Asus tylko mocmo podbijał zielony kolor i może dlatego Ci się spodobało .

 

Ej, ja tam widzę coś innego :hmm:

Będę musiał jeszcze raz to obejrzeć na IPS FHD a nie tn 720

 

Chyba nie ten filmik, bo miało być porównanie aparatów a nie kamer :E

W znaczeniu że zdjęć a nie filmow.

 

Btw, czyli że niepotrzebnie narzekam na aparat w u11? Mam wymagania z :zadek: wobec aparatu? 8:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No powiem Ci że narzekać na aparat w HTC U11 to ciężko bo robi na prawdę świetne foty. Nie zamieniłbym go na asusa , chyba że kasy potrzebujesz. Zoom s jest jest spoko jako konkurent dla telefonów do 1300zł , tam może rywalizować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No powiem Ci że narzekać na aparat w HTC U11 to ciężko bo robi na prawdę świetne foty. Nie zamieniłbym go na asusa , chyba że kasy potrzebujesz. Zoom s jest jest spoko jako konkurent dla telefonów do 1300zł , tam może rywalizować.

 

chyba źle coś napisałem.

Wystawiłem (czas przeszły) u11 jakiś czas temu jak zoom był 1300-1500zł, ale już nie chce go sprzedać, gdyż po obcowaniu z kilkoma innymy "flagowcami" stwierdziłem, że prędzej to ja głupi jestem niż telefonowi czegoś brakuje. W sumie to brakuje mu tylko jednego, a raczej z 500 rzeczy - mAh :E bateria mogłaby być lepsza, jakby miała ze 3500mah albo ekran tyko fhd to byłoby super, nic poza tym. ;) Ale to też pozostałość po cool, który mi trzymał 2 dni bez większego problemu.

Dlatego do pełni szczęścia brakuje mi chyba u11+ bo lepsza bateria, brak nocza i poprawiony aparat. Reszta dla mnie jest super w szczególności nakładka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...