Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Jaycob

Polski Netflix za granicą

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam wykupiony najwyższy pakiet Neflixa na 4 urządzenia i chciałbym udostępnić go bratu. Problem w tym, że wraca do Norwegii za jakiś czas. Tutaj nie ma żadnego problemu z odbiorem. Urządzenie jest aktywowane bez problemu. A co będzie jeśli przekroczy granice? Nadal będzie działać? A jeśli nie to czy można to jakoś "obejść" Jakiś VPN? Druga sprawa, że on chciałby oglądać na swoim TV (przez pewnie aplikację) i oczywiście w języku polskim. Z góry dzięki za sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Na moim koncie w Netflixie mam razem 4 osoby.. I jedna podróżuje kilka razy w miesąciu po całym świecie. Wszystko działa jak należy. Ale Seriale/filmy będą dostępne tylko dla danego regionu..

 

VPN chyba nie trzeba ale nie wiadomo jak to jest teraz ale raczej po staremu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki!

 

Ale Seriale/filmy będą dostępne tylko dla danego regionu..

A te dostępne w danym regionie będą już z pl napisami/lektorem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Dzisiaj moja siostra założyła konto na netflixie w UK i ma do wyboru lektora / napisy .. Wiec pewnie u twojego znajomego będzie podobnie.

 

Mówisz Norwegia?

Przy okazji Mój kuzyn tam mieszka i zapytalem go. mówi ze ma polskie napisy (o lektora nie wspomniał, ale podejrzewam ze tez).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Nie ma problemu. Pozdrawiam :) i życze udanego sylwestra :0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w Danii i niestety nie wszystkie mam z polskimi napisami/lektorem. Nawet wiecej, czesto jesli film jest anglojezyczny mam do wyboru tylko dunskie, norweskie albo szwedzkie napisy. Wszystko zalezy od produkcji.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...