Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Student12

Myszka do gier 200-250zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proszę o pomoc w wyborze odpowiedniej dla mnie myszki.

 

- Budżet: 200- 250 zł

- Do tej pory używałem A4Tech Oscar X738

- Gram między innymi w FPSy- PUBG, Ring of Elysium, Battlefield 1

- Chwyt w obecnej myszce X738 to finger grip, ale brakuje mi trochę większego podparcia dłoni, więc może coś bardziej w stronę fingero-palma/palma

- W grach FPS do pełnego obrotu 360° wykonuje około 16 cm

- wartości DPI z jakich korzystam obecnie przy monitorze 1920x1080 to 1600-2400

- Ułożenie palców na myszce: 1+2+2

- Wielkość dłoni (od czubka palca środkowego do kciuka): 15 cm

- Od czubka palca środkowego do nadgarstka: 20 cm

- Myszkę chcę zmienić, ponieważ w obecnej dłoń mi się męczy, jest chyba za mała, brakuje podparcia, scroll przestaje działać, kabel jest za sztywny, plącze się, stawia opór przy graniu, stara mysz ma 9 lat

- Chciałbym coś z dobrymi materiałami, tak aby dłoń nie pociła się za bardzo, podświetlenie może być, jestem praworęczny

 

Teraz jest w promocji g403, tylko czy nie będzie dla mnie za mała? KLIK

 

Pozdrawiam

Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałeś Deathaddera 2013?

Sam mam i mogę polecić, przystępna cena, solidna i dokładna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lioncast LM50

 

G403 bym nie polecił z racji kabla, który jest tak sztywny, że każdy twój ruch będzie negował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za ciekawe propozycje myszek. Wczoraj w sklepie udało mi się przymierzyć jedynie do myszki SteelSeries Rival 310. Bardzo wygodnie ręka mi na niej leżała. Myszka zrobiła na mnie dobre wrażenie. Jak ma się ona do Waszych propozycji oraz wskazanej przeze mnie G403?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedna z lepszych. Steelseries z serii 310 są naprawdę dobrymi myszkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według tego zestawienia G403 jest myszką większą (size L) od Rival 310 (size M/L). Z drugiej strony jak patrzę na wymiary to są podobne. G403 jest również wyżej w rankingu (pozycja 4) od Rival 310 (pozycja 9). Może jednak warto wziąć G403? Ten kabel jakoś bym przeżył, a wygląda na to, że jest udana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam g603, czyli bezprzewodową wersję g403 i po przesiadce z Zowie FK1 nie spodobała mi się - za wysoka, nie ten kształt. Mimo, że używam jej już kilka miesięcy to nadal nie mogę się przyzwyczaić do niej - dużo bardziej pasował mi Zowie. Nie miałem w rękach Rivala 310, ale patrząc na oko po zdjęciach sytuacja może być ta sama - Rival wydaje mi się trochę bardziej płaski. Jak tylko masz możliwość to podotykaj ją gdzieś najpierw ;) Sam zamierzam zmienić g603 na g305, bo wydaje się bardziej podobna kształtem do FK1 - muszę ją tylko gdzieś dorwać najpierw i sprawdzić czy przypasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz mieć wygodny elastyczny kabek to jeden z lepszych ma DM1 FPS. Oprócz tego dobry sensor pxart3389 i dedykowane oprogramowanie. Z jakością wykonania - to zależy od egzemplarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz mieć wygodny elastyczny kabek to jeden z lepszych ma DM1 FPS. Oprócz tego dobry sensor pxart3389 i dedykowane oprogramowanie. Z jakością wykonania - to zależy od egzemplarza.

 

o, to to. Akurat teraz testuje ten biały model https://www.x-kom.pl/p/439844-myszka-przewodowa-dream-machines-dm1-fps-12000-dpi-noir.html i dla mnie jest mega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Problemy są w obu obozach, ale teraz masz na zielono, więc... Zrobiłem z ciekawości teścik swojego 3060ti w CapsViewerze z benchu z futerkiem w 700/700. Taka rozdziałka obciąża moją kartę w sposób dynamiczny (sześcian się kręci, więc pobory mocy się zmieniają) i dochodzą pod sam PL karty, ale go nie dotyka, czyli karta pokazuje pracę w IDLE - pasek PerfCap  szary. Monitoring z gpu-z pokazuje, że przy uruchomieniu futerka, karta pracuje (po UV 1800mhz/850mV) z 1785mhz/850mV by po 4 minutach (gpu uzyskuje wtedy 53stC) taktowanie przeskoczyło na 1800mhz/850mV i tak leci już jakiś czas. Karta rozgrzewa się do 60stC i dalej taktowanie i napięcie jest bez zmian. Tylko ten początek był zmienny Czyżby sterownik zmieniał taktowania (napięcie się nie ruszyło) w raz z temperaturą ? I to w tak dziwnym zakresie 53stC a później już nie ? W sumie nie ma z taką marginalną zmianą żadnych problemów, ale ciekawość drąży Autor też mógłby sobie z ciekawości zrobić ten test i naskrobać, jak w serii 4xxx zachowuje się odczyt z taktowania pod obciążeniem. W prawdzie to syntetyk, ale... Aha... UV zrobiłem specjalnie na odwrót, czyli początkowo obniżyłem całą krzywą, a później chwyciłem tylko punkt styczny i podniosłem do 1800mhz i jest identycznie, jak z  poradnikiem od Techmaniaka
    • No to sie chyba nie dowiem w jakim oknie ten monitor robi 570 nitów w trybie ciągłym.
    • Kilka wstępnych wrażeń: Tryb Peak 1000 HDR (czy w Aorusie o nazwie HIGH HDR) W Asusie to piwnica była jak sie przełączało pomiędzy TrueBlack 400 HDR a HDR Peak !000 😂 tutaj działa jak potrzeba. Są high lighty i potem średnie APL a nie Asus na dzień dobry kasuje ci 50% jasności gdzie SDR był jaśniejszy dla ujęć np. śnieg, jasne niebo. W zestawie jest kabel MINI DP ??? i jest dość krótki 😅 więc trzeba dokupić normalny kabel DP ale pasuje w moim przypadku na styk. Monitor jest według mnie też bardzo ładny nie oczojebny jak Asus z logo ROG z przodu (Aourus ma małą skromną diodę led skierowaną "w dół") i jego design jest na plus, nawet tył jest zadbany i pokolorowane wejście na czarno gdzie Asus olał to "bo kto będzie tam zaglądać" Podstawka pod monitor w pudełku - mam takie samo zdanie co w porównaniu do Asusa - zajmuje pół biurka. Podłączyłem sobie monitor ro ramienia Ergotron i monitor jest praktycznie na brzegu teraz ustawiony.   Karton był brudny i ogólnie bok "widział lepsze dni" ale wszystko w środku w nienagannym stanie😎
    • Chłopie idz ty z takimi źródłami w pizdu, weź może odrazu nam tu russiatoday wklejaj https://www.sott.net/article/475424-Kievs-worst-attack-against-Donetsk-in-eight-years-is-a-desperate-attempt-to-save-face Długo szukać nie trzeba żeby sprawdzić co to za kupa i kto za tym łajnem stoi  Laura Knight-Jadczyk - RationalWiki   Za wklejanie fejków i dezinformacji na forum powinny być bany bez żadnych ostrzeżeń, rozumiem dyskusje nawet na argumenty z czterech liter, ale wstawianie fejków no kurcze bez żartów.
    • Widzę karton z dziurą. 1500 rekompensaty jak nic 😎
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...